Důkladné balení - diskrétní odesílání

Velmi nám záleží nejen na tom, aby Vámi objednané zboží k Vám dorazilo včas, ale aby dorazilo i nepoškozené a co nejdiskrétněji. Na níže uvedených textech a obrázcích se můžete přesvědčit, že pro to děláme maximum. Zboží vždy zasíláme dokonale zabalené a pojištěné na plnou cenu.

Zásilky pojištěné do 150 000,--Kč pošta doručuje až na Vaši adresu. Zásilky pojištěné nad 150 000,- Kč a více jsou adresátovi připraveny k vyzvednutí na poště. Cenná psani a balíky v rámci České republiky lze pojistit až na částku 1 000 000,-Kč.

Diskrétní balení investičního zlata | STEP Finance

Postup balení

1) Balení do bublinkové fólie
Pro dokonalou ochranu Vaše zboží nejdříve balíme do bublinkové fólie. To je tak pevně fixováno a zároveň měkce uloženo. Tím je důkladně chráněno proti otřesům při poštovní přepravě.

Diskrétní balení investičního zlata | STEP Finance

2) Vkládání zboží do kartonové krabičky
Pečlivě zabalené zboží v bublinkové folii vkládáme do pevné kartonové krabičky (vyrobené z třívrstvé vlnité lepenky) a zbylé volné místo vyplňujeme pěnovými fixačními kuličkami. Je tak zajištěno dokonalé uložení Vašeho zboží. Krabičku poté uzavíráme a přelepujeme izolepou.

Diskrétní balení investičního zlata | STEP Finance

3) Uložení do bublinkové obálky
Kartonovou krabičku společně s daňovým dokladem ještě před odesláním vkládáme do bublinkové obálky. Je tím zvýšena bezpečnost ochrany Vašeho zboží. Zároveň je chráněna bezpečnostní obálka před poškozením ostrými hranami krabičky.

Diskrétní balení investičního zlata | STEP Finance

4) Bezpečnostní obálka
Po všech výše popsaných krocích je zboží vloženo do plastové bezpečnostní obálky a zásilka odeslána na Vaši adresu. Zásilku odesíláme do vlastních rukou. Poštovní doručovatel má tedy povinnost zboží předat výhradně adresátovi, a to oproti předložení průkazu totožnost.

Diskrétní balení investičního zlata | STEP Finance

Diskrétní odesílání zásilek

Zboží odesíláme v bezpečnostních plastových obálkách určených pro zasílání cenných psaní. Zásilky nejsou nijak označeny a z obálky tak v žádném případě nelze vyčíst jaké zboží obsahuje.

Na námi odesílané obálce jsou uvedeny pouze tyto údaje:

  • jméno odesílatele (STEP Finance, a.s., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1)
  • jméno + adresa příjemce
  • výše pojistné částky
  • případná výše dobírky

Jste z malého města či vesnice a nechcete zboží z důvodu diskrétnosti doručit domů nebo na Vaši poštu? Chcete svůj nákup realizovat více anonymně? Máme pro Vás řešení ! Nechte si zásilku zaslat jako POSTE RESTANTE.

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...