MIMOŘÁDNÉ OZNÁMENÍ

27. dubna 2020 - Aktuální informace

Vážení klienti a zájemci o investiční kovy,

s radostí Vám oznamujeme, že jsme obnovili on-line prodej přes e-shop a přijímáme nové objednávky. Tímto bychom Vám všem chtěli poděkovat za trpělivost a shovívavost. Březnové odstávky švýcarských sléváren s kombinací velké poptávky velkých investorů způsobilo nedostatek drahých kovů a dostalo nás to do skutečně nelehké situace, přes kterou se nám podařilo překlenout. Náš tým se ze všech sil snažil Vaše poptávky vyřídit k Vaší maximální spokojenosti s ohledem na ztížené podmínky vyšel vstříc. Velice si vážíme Vaší důvěry. Nyní je situace stabilizovaná a doplňujeme investiční zlate slitky a mince a investiční stříbrné mince

 


Provozovna je znovu otevřena. Před návštěvou je nutná telefonická domluva a před vstupem do provozovny bychom Vás chtěli požádat o zakrytí úst a nosu - rouškou, šálou, respirátorem apod.

V pondělí 27.4.2020 jsme opět otevřeli naši provozovnu v Praze (zobrazit na mapě).  Otevírací doba zůstává stejná tak, jak jste byli zvyklí: PO–PÁ, 9:00–17:00 hodin. Pro Vaši maximální bezpečnost a bezpečnost našich zaměstnanců je potřeba:

  • před návštěvou provozovny telefonická domluva na tel.: +420 731 427 743
  • před vstupem do provozovny si zakrýt ústa a nos rouškou, šálou, respirátorem apod. a použít připravenou desinfekci

Děláme maximum pro Vaše i naše bezpečí, a proto je provozovna pravidelně dezinfikována a v případě potřeby pro vás máme připravené i rukavice (nejsou povinné).


 

Potřebujete poradit s vaší investicí? Máte jakýkoliv dotaz ohledně investování do drahých kovů? Neváhejte se obrátit na naše specialisty:

Tomáš Braný

tel.: +420 606 264 859
e-mail: tomas.brany@stepfinance.cz

Tomáš Braný

Jiří Černý

tel.: +420 773 650 467
e-mail: jiri.cerny@stepfinance.cz

Zuzana Morongová

tel.: +420 603 560 192
e-mail: akce@stepfinance.cz

Zuzana Morongová

David Matoušek

tel.: +420 733 356 651
e-mail: david.matousek@stepfinance.cz

David Matoušek

 

Výkup

Výkup drahých kovů u námi zakoupeného zboží 100 % garantujeme a realizujeme ho i nadále, pouze v souladu se zavedením mimořádných opatření proti šíření nákazy koronavirem v České republice jsme se rozhodli, že bude probíhat po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě doručením zboží včetně certifikátu poštou (jako cenné psaní) na naši adresu Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1.

Postup výkupu

  1. Zavolejte na tel.: +420 731 427 743 nebo napište e-mail na: Info@stepfinance.cz a vyspecifikovat produkty k výkupu.
  2. Na základě tohoto sdělení Vám zašleme e-mailem výkupní smlouvu a instrukce k výkupu.
  3. Zboží nám zašlete řádně zabalené (zabalte skutečně tak, aby nemohlo dojít při přepravě poštou k poškození jak slitku, tak i plastového obalu slitku - pošta se ke zboží často nechová příliš přátelsky) s přiloženými dokumenty jako cenné psaní na naši adresu do Prahy - Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1.
  4. Po obdržení zboží a provedení jeho kontroly Vám přijetí potvrdíme a zašleme i informaci o výkupní ceně (dle našich aktuálních výkupních cen).
  5. Výplatu provedeme bezhotovostně ihned v ten samý den, nejpozději do 5 dnů od domluvení ceny.

Děkujeme Vám,
Váš tým STEP Finance

Všechna práva vyhrazena © 2008-2020 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...