×

Prodej investičních komodit je opět možný po předchozí telefonické domluvě i na naší provozovně. Více informací zde.

Vyprodáno Doprava zdarma
Vyprodáno

Stříbrná mince Disney Frozen Sisters Forever 1 oz Kód produktu: 7-01576

Cena

Základní charakteristika produktu
Výrobce
Emitent
Materiál
Typ
Ryzost
999/1000
Nominální hodnota
2 NZD
Rok vydání
2020
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
40 mm
Balení
etuje + číslovaný certifikát
Náklad
3 000 ks
Popis produktu

Stříbrná mince Disney Frozen Sisters Forever 1 oz

Jednouncová stříbrná mince vyrobená australskou mincovnou The New Zealand Mint. Jedná se o jednu z emisí kolekce, která byla vydána na počest animovaného hudebně fantastického filmu Ledové království (angl. Frozen).


Rubová strana
 barevně zobrazuje sestra Annu a Elsu držící se za ruce. V pozadí poletující vločky a do středu mince je vsazen ledově modrý kámen. Na lícové straně mince je podobizna Jejího Veličenstva královny Alžběty II. Dále je uvedena nominální hodnota "TWO DOLLARS", rok ražby 2020 a název emitujícího regionu "NIUE", což je ostrovní území, které spadá pod Nový Zéland. Ledové království, možná známější pod anglickým termínem Frozen, je animovaný film z roku 2013, který využívá nejnovější 3D efekty a pochází z dílny Chrise Bucka a Jennifer Leeové. Příběh byl inspirovaný Andersenovou Sněhurkou. Neohrožená Anna, se společně s oživlým sněhulákem Olafem a dalšími pomocníky vydává hledat svoji sestru Elsu, která nechtěně svými nadpřirozenými vlastnostmi začarovala říši do věčné zimy a ledu.

Tento sběratelský kousek je nejen vhodným investičním artiklem, ale také originálním dárkem pro všechny fanoušky animovaného světa. Mince je dodávána v krásné etuji, která svým vzhledem připomíná dětskou pohádkovou knížku. Součástí balení je také číslovaný certifikát pravosti. Náklad této emise je 3 000 ks pro celý svět.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2021 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...