Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Poslední 1 ks Doprava zdarma
Ihned k dodání

Stříbrná mince k narozeninám 1 oz proof 2019 Kód produktu: 7-01190

Cena

Prodej

Cena v Kč (vč DPH 21 %)
2 495
Cena v € (vč DPH 21 %)
98,32 €
Ověřeno zákazníky
Ihned k dodání: 1 ks
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Emitent
Materiál
Typ
Ryzost
999,9/1000
Nominální hodnota
1 AUD
Kvalita
Proof
Rok vydání
2019
Hrana
vroubkovaná
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
40,6 mm
Tloušťka
3,21 mm
Balení
přáníčko + číslovaný certifikát pravosti
Popis produktu

Všechno nejlepší 2019

Pokud jste někdy hledali neobvyklý narozeninový dárek a nemohli přijít na nic originálního, máme pro vás řešení! Darujte stříbro! Darujte dárek, který nikdy neztratí svoji hodnotu! Mincovna v Perthu vydala tuto minci, která je současně uznávána i jako legální australské platidlo. Mince zajisté potěší všechny oslavence, kteří v roce 2019 slaví jakékoli životní jubileum!

Autorkou mince je mladá ambiciózní designerka Jennifer McKenna, která absolvovala studium na Murdoch University a na Institutu technologií v Perthu. Její talent záhy objevila perthská mincovna, pro kterou Jennifer McKenna navrhla již celou řadu projektů.

Na lícové straně mince je podobizna Jejího Veličenstva královny Alžběty II. Dále je uvedena nominální hodnota 1 DOLLAR a název emitenta AUSTRALIA. Rubová strana barevně vyobrazuje spoustu dárečků, sladkostí či mašliček. Minci zdobí také anglický nápis Happy Birthday. Iniciála „P“ je tradiční značkou mincovny Perth Mint.

Mince se zajisté stane nejen pěkným a originálním dárkem, ale také zajímavým estetickým předmětem. Emise je dodávána ve speciálně upraveném přáníčku, do kterého lze minci bezpečně uložit a vepsat vlastní blahopřání.

Všechno nejlepší!Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...