Poslední 1 ks
Ihned k dodání

Stříbrná mince Mimoni Stuart 1 oz proof 2021 Kód produktu: 1-01749

Cena

Prodej

Cena v Kč (vč DPH 21 %)
3 250
Cena v € (vč DPH 21 %)
130,17 €
Ověřeno zákazníky
Ihned k dodání: 1 ks
Základní charakteristika produktu
Emitent
Materiál
Typ
Nominální hodnota
2 dolary
Kvalita
Proof
Rok vydání
2021
Hmotnost (g)
Hmotnost
Balení
ilustrovaná krabička
Náklad
1 000 ks
Ze série
Popis produktu

Stříbrná mince Mimoni Stuart 1 oz proof 2021

Představujeme novou stříbrnou minci, která je vyrobená z jedné trojské unce ryzího stříbra! Zaujme především svým netradičním tvarem, což platidlo staví do pozice sběratelsky atraktivních mincí. Motivem nové řady mincí se staly oblíbené postavičky z amerického filmu Mimoni, který si získal celosvětovou popularitu. Mince potěší zejména fanoušky mimoní rodinky a sběratele moderní numismatiky.

Kevin, Stuart a Bob - to je slavná mimoní trojice, která se objevuje na filmových plátnech snad po celém světě. Mimoni jsou človíčci žluté barvy, kteří jsou na Zemi mnohem déle než lidstvo. Žijí v zemi věčného sněhu a ledu a mají jen jediný úkol - sloužit tomu největšímu padouchovi na světě! A tak se ocitli i ve službách děsivého Drákuly nebo obávaného Napoleona.

Tato mince představuje jediného jednookého mimoně – Stuarta. Byl tím prvním, koho si Kevin vybral na cestu za dobrodružstvím. Stuart se vyznačuje tím, že ve volných chvílích hraje na kytaru, kterou však nosí skoro stále při sobě. Stuart bývá velmi často hladový. Jeho typickým poznávacím rysem je jedno velké oko, které se nachází uprostřed jeho obličeje.

Na rubové straně mince se nachází barevné vyobrazení mimoně. Lícová strana zachycuje královnu Spojeného království Alžbětu II. Nechybí ani nápis ELIZABETH II a jméno emitenta. Tím se stal ostrovní stát Niue. Nechybí ani rok ražby 2021 a výše nominální hodnoty. Ta byla stanovena na 2 dolary.

Produkt je uložen v barevné krabičce. Poutavý motiv mince, unikátní balení, vysoká ryzost stříbra a limitovaný náklad dělají z investiční mince nezapomenutelný a dárek, kterým se ale bude moci pochlubit jen několik málo šťastlivců! Mincovna se totiž rozhodla, že nevydá více než 1000 ks pro celý svět!

Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...