Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Vyprodáno
Vyprodáno

Stříbrná mince Orel klínoocasý 1 oz incused 2023 Kód produktu: 7-02655

Cena

Upozorněte mě!
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Emitent
Materiál
Typ
Ryzost
999.9
Nominální hodnota
1 AUD
Kvalita
Proof
Rok vydání
2023
Hrana
Vroubkovaná
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
32,6 mm
Balení
Kožená etuje
Náklad
5 000 ks
Téma
Popis produktu

Majestátní orel klínoocasý na stříbrné uncové minci s incused (vtlačeným) reliéfem od australské mincovny The Perth Mint.

Hlavní motiv rubové strany – orel klínoocasý s roztaženými křídly je vtlačen do středu mince. Design dále doplňuje na obvodu název mince, rok emise, velikost a ryzost. Nechybí také mincovní značka "P" typická pro mincovnu v Perthu. Averz mince, unikátní pro rok 2023, nese nejen portrét Jejího veličenstva Královny Alzběty II., ale také rok jejího narození a úmrtí. Dále pak název země emitenta a nominální hodnotu mince.

Orel klínoocasý (Aquila audax) je druh jestřábovitého ptáka, který se vyskytuje v Austrálii, Tasmánii, na jihu Nové Guineje a na některých blízkých menších ostrovech. Je to velký, silný, ale štíhle stavěný dravec s jedinečným dlouhým ocasem ve tvaru kosočtverce. Patří mezi největší druhy orlů vůbec a je to největší dravý pták Austrálie, rozpětí křídel se pohybuje od 182 do 232 cm.

Mince je balena v originální černé etui a byla vyražena v limitované emisi 5 000 kusů pro celý svět.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...