Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Vyprodáno Doprava zdarma
Vyprodáno

Stříbrná mince Rotující mince 1 oz antique finish 2023 Kód produktu: 7-02871

Cena

Upozorněte mě!
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Emitent
Materiál
Typ
Ryzost
999 / 1000
Nominální hodnota
5 NZD
Kvalita
Antique finish
Rok vydání
2023
Hrana
Hladká
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
35 mm
Balení
Papírová etue
Náklad
999 ks
Popis produktu

Stříbrná mince Rotující mince 1 oz antique finish 2023

Představujeme vám unikátní umělecký kousek z ryzího stříbra – rotující minci! Tyto byly jedny z nejstarších hraček nalezených na archeologických nalezištích.

Mince je velikosti jedné unce ryzího stříbra a upravena metodou antique finish. Nemusíte ji tedy uchovávat v kapsli a můžete ji roztočit v prostoru holýma rukama.

Tyto rotující hračky se objevily nezávisle v různých kulturách po celém světě a některé exempláře se datují až před 6 000 lety. Již Římané je vyráběli z habru nebo terakoty. Tehdy se používaly nejen jako hračky, ale také na prorokování. V současnosti slouží především k zábavě a rozptýlení. A samozřejmě k soutěžení, kdo dokáže hračku nejdéle udržet ve stavu rotace.

Mince je balena v černé papírové krabičce a byla vyražena v limitované emisi pouhých 999 kusů pro celý svět!Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...