Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Poslední 2 ks Doprava zdarma
Ihned k dodání

Stříbrná mince The Queen's Beasts Black Bull 1 oz proof 2018 Kód produktu: 3-00967

Cena

Prodej

Cena v Kč (vč DPH 21 %)
6 490
Cena v € (vč DPH 21 %)
255,98 €
Ověřeno zákazníky
Ihned k dodání: 2 ks
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Materiál
Typ
Ryzost
999/1000
Nominální hodnota
2 GBP
Kvalita
Proof
Rok vydání
2018
Hrana
vroubkovaná
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
38.61 mm
Balení
etuje
Náklad
6 000 ks
Ze série
Popis produktu

The Queen's Beasts Býk z Clarence proof 1 Oz Ag

Britská královská mincovna se v roce 2018 rozhodla vydat uncovou minci na oslavu výročí korunovace Alžběty II. Tím se tedy z této emise stává nejen vhodná investiční mince, ale také zajímavý sběratelský kousek. Jedná se o minci vyrobenou z ryzího stříbra 999/1000 Ag.

Tato emise zachycuje černého býka vévodů z Clarence jako jeden z heraldických znaků. Další mince, vydané v podobné sérii (ale o jiné jmotnosti), nesou zase jiné motivy heraldických zvířat - lva Anglie, Gryfa Edwarda III., sokola Plantagenetů, Yale vévody z Beaufurtu, bílého lva Mortiméru, bílého chrta Richmondu, červeného draka Walesu, jednorožce Skotska a bílého koně Hannoveru.

Jody Clark je autorem lícové i rubové strany mince. Od roku 2012 pracuje pro mincovnu The Royal Mint a stal se velmi uznávaným rytcem, který také vypracoval jednu z podobizen britské královny Alžběty II., která se uchytila na britských mincích. Clarkovo provedení se na mincích objevuje od roku 2015. Jody Clark vypracoval již několik dalších úspěšných motivů.

Na rubové straně je zachycen býk, který statečně chrání erbovní znak Anglie. Dále je na rubu uveden i rok ražby 2018, údaj o ryzosti a iniciály autora Jodyho Clarka. Na lícové straně je podobizna Jejího Veličenstva královny Alžběty II. od stejného autora jako strana rubová. Zde je uveden i nápis ELIZABETH II. D´G´REG´F´D a nominální hodnota.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...