Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Vyprodáno
Vyprodáno

Stříbrná pozlacená medaile Diwali 1 oz 2022 Kód produktu: 7-02110

Cena

Upozorněte mě!
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Emitent
Materiál
Ryzost
999,9/1000
Hrana
vroubkovaná
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
40.9 mm
Balení
rámeček + krabička
Ze série
Popis produktu

Stříbrná pozlacená medaile Diwali 1 oz 2022

Ojedinělá stříbrná pozlacená medaile o velikosti jedné unce v nejvyšší ryzosti, od australské mincovny The Perth Mint. Medaile oslavuje tradiční hinduistický festival světel "Diwali".

Na rubu medaile jsou vyobrazeni bohyně hojnosti Lakshmi sedící v lotosovém květu a bůh Ganesha. Motiv je doplněn drobnými pozlacenými detaily v podobě čelenek obou bohů, světelných lamp a mincí. Na pozadí jsou výbuchy světel ohňostroje. Rub medaile je doplněn nápisem "happy diwali". Lícová strana je ozdobena motivy rangali - tradičního indického umění, které se praktikuje především během svátku Diwali (vysypávání obrazců z pestrobarevných prášků).

Diwali je starověký hinduistický festival světel. Je oslavován miliony lidí v Indii a po celém světě. Tento pětidenní festival představuje triumf světla nad temnotou a poznáním nad nevědomostí. Diwali je spojen se začátkem nového hinduistického roku a koná se v říjnu nebo listopadu, přičemž datum se mění v souladu s hinduistickým lunárním kalendářem.

Medaile je zasazena do rámečku, vhodného k vystavení a zabalena do papírové krabičky s motivem bohyně Lakshmi a boha Ganesha.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...