Užijte si Vánoce se třpytem zlatých a stříbrných mincí

#darkyshodnotou

Vánoce, doba, kdy se společně sejde celá rodina, užíváte si čas klidu a pohody a z okna vyhlížíte Ježíška. Každoročně přemýšlíme o tom, co darovat svým nejbližším pod stromeček. Na výběr je toho tolik, tak proč zrovna zlaté nebo stříbrné mince, nebo dokonce zlatý slitek?

 

Zlato a stříbro jsou s námi už od nepaměti a vždy si držely svou hodnotu, což nám dokazuje i spousta tradic, které jsou s nimi spojené. Také držíte na Štědrý den půst, abyste viděli zlaté prasátko, nebo dáváte mince pod talíř, aby vám přinesly další rok bohatství a držely se vás peníze?

Jsou dárky, jejichž hodnota s koncem Vánoc pomine. Zlaté a stříbrné mince jsou ale uměleckým dílem a zároveň investicí s velkým potenciálem. Jejich hodnota v čase roste a často se předávají z generace na generaci.

Vánoční dárky STEP Finance

Hledáte-li dárek, který má skutečnou hodnotu, krásný design a zaručeně udělá radost,
měli bychom pro vás několik tipů z naší nabídky.

 

Dárky pro ženy

...jaké je tajemství vánočních dárků pro ženy? Úplně jednoduché.
Ženy odjakživa milují lesklé a třpytivé věci s něžnými motivy,
a právě takové najdete i v naší nabídce...

 

 

Stříbrná mince One Love 1 oz Proof 2022


STŘÍBRNÁ MINCE Z LÁSKY
S KRÁSNOU KRABIČKOU


Vydáno: 5 000 ks
Provedení:
Proof
Specifikace:
1 oz, 999,9 Ag

Tato mince oslavuje lásku jako nekonečné spojení dvou životů. Rub mince nese motivy lásky, míru a harmonie. Znázorňuje dvě holubice, zlatý motiv nekonečna a stylizovaný vzor květin a listů. Součástí designu jsou také nápisy „Dvě srdce. Dva životy. Jedna láska“. Mince je dodána v dárkové krabičce s mašlí. Balení dárku tak máte již vyřešeno. Limitovaná emise 5 000 kusů pro celý svět!

KOUPIT

 

 


ANDĚL STRÁŽNÝ SE SRDÍČKEM
Z ČESKÉHO KŘIŠŤÁLU


Výrobce: Česká mincovna
Specifikace:
1 oz proof, 999,9 / 1 000 Ag
Vydáno: 1 500 ks

Jedinečná stříbrná mince o velikosti jedné unce s broušeným českým křišťálem. Je výsledkem spojení tradičních českých řemesel – medailérství a sklářství. Motiv Anděla strážného se stal přírůstkem do dárkové řady Crystal Coin. Mince vychází v limitovaném nákladu 1 500 kusů a představuje originální dárek pro řadu příležitostí. Mince je uložena do elegantního balení, které jednoduše proměníte v praktický rámeček pro její vystavení.

KOUPIT

Stříbrná mince Crystal coin - Anděl strážný se srdíčkem

 

 

 

Zlatá mince Mini Money Kookaburra 0,5 g BU 2022


LEDŇÁČEK A PORTRÉT JEJÍHO VELIČENSTVA
KRÁLOVNY ALŽBĚTY II.


Výrobce: The Royal Australiant Mint
Hmotnost:
0,5 g
Specifikace:
999,9/1 000 Au

Zlatá mince v kvalitě Frosted Uncirculated o váze 0,5 g může být skvělým dárkem nejenom pro sběratele. Lícová strana mince nese portrét Jejího veličenstva Královny Alžběty II. The Royal Australian Mint tuto minci vydává v sérii Mini Money a představuje zde jednoho z nejvýraznějších a nejznámějších původních ptáků Austrálie - ledňáčka (kookaburru).

KOUPIT

 

 

 


STŘÍBRNÁ MEDAILE
NAD VŠÍM VÍTĚZÍ LÁSKA


Typ: Stříbrná medaile
Specifikace:
1 oz proof, 999 / 1 000 Ag

Stříbrná medaile „Omnia vincit amor“ (Nad vším vítězí láska) z volného cyklu s názvem Latinské citáty představuje originální dárek, jehož prostřednictvím můžete vyjádřit nejrůznější formy lásky. Medaile je uložena do dárkového balení spolu s přílohou, která slovem a obrazem vysvětluje původ latinského citátu.

KOUPIT

Stříbrná medaile Latinské citáty - Omnia vincit amor - Nad vším vítězí láska 1 oz proof

 

 

 

Šperky


ŠPERKY Z DÍLNY KLENOTNÍKA
SVĚTOVÝCH MISS


Značka: Bergl Diamonds
Specifikace:
Zlaté šperky - bílé, růžové, žluté

Vyjádřete své pocity šperkem z dílny klenotníka světových Miss, známého designéra Aleše Bergla. Klenoty se mohou pyšnit precizním zpracováním, na kterém je vidět více než 30 let zkušeností. Šperky jsou osazeny pouze přírodními drahými kameny, které jsou důkladně vybírány pro jejich výjimečnou čistotu a lesk.

KOUPIT

 

Dárky pro muže

...máte doma někoho, kdo „už všechno má“?
Nevadí, u nás jistě i pro něj vyberete originální kousek!
Prohlédněte si naše tipy,
s nimiž rozhodně
neuděláte chybu...

 

 

Stříbrná mince - James Bond 60. výročí 2 oz pozlacená proof 2022


STŘÍBRNÁ MINCE
JAMES BOND 60. VÝROČÍ


Vydáno: 2 000 ks
Výrobce: The Perth Mint
Specifikace: 2 oz, 999,9/1 000 Ag, pozlacená

Stříbrná, pozlacená uncová mince vydaná u příležitosti 60. výročí premiéry filmů s Jamesem Bondem. Mince je dodávána v dárkové krabičce a může se stát skvělým dárkem nejen pro milovníky filmů s Jamesem Bondem, ale jakéhokoliv šedesátníka. Omezený náklad pouze 2 000 pro celý svět.

KOUPIT

 

 

 


STŘÍBRNÁ MINCE JAWA 250


Výrobce: Česká mincovna
Specifikace:
25 g, 925/1000 Ag

Jawa 250 typ 353 lidově zvaný na Moravě kévačka, na území Čech kejvačka je novým motivem nádherné stříbrné mince z pětiletého cyklu Slavné dopravní prostředky České národní banky. Věříme, že by neměla chybět ve vaší sbírce. 

KOUPIT

Stříbrná mince Jawa 250 proof 2022

 

 

 

Stříbrná mince The Queen's Beasts 10 oz 2022


THE QUEEN'S BEASTS 10 OZ 2022


Hmotnost: 10 oz
Výrobce:
The Royal Mint
Ryzost: 999,9/1000 Ag

Poslední, jedenáctá stříbrná mince o velikosti 10 uncí, kterou Britská královská mincovna uzavírá úspěšnou sběratelskou sérii The Queen´s Beasts, raženou od roku 2016. Každá mince nesla motiv jednoho z heraldických zvířat, která se účastnila korunovace královny Alžběty II. v roce 1953. Na této poslední minci jsou všichna impozantní heraldická zvířata najednou vč. portrétu Jejího veličenstva.

KOUPIT

 

 


SCOTTSDALE TOMBSTONE
PRO MILOVNÍKY AMERICKÉHO ZÁPADU


Výrobce: Scottsdale Mint
Specifikace:
5 oz, 999/1000 Ag

Starý americký západ má mnoho specifických rysů, které se přenáší z generace na generaci a tyto stříbrné slitky nejsou výjimkou. Každý slitek je svou ražbou jedinečný – na povrchu má mírné odlišnosti, což zvyšuje jeho zajímavost pro investory. Vyřešené máte rovnou i balení dárku, protože slitek je dodáván v látkovém sáčku označeném mincovnou Scottsdale.

KOUPIT

STŘÍBRNÝ INVESTIČNÍ SLITEK TOMBSTONE 5 OZ SCOTTSDALE

 

 

 

Stříbrná mince Bitcoin 1 oz 2021


STŘÍBRNÁ MINCE BITCOIN 1 OZ


Vydáno: 25 000 ks
Emitent: Niue
Specifikace: 1 oz, 999/1 000 Ag 

Společnost coininvest v roce 2021 zahájila novou sérii stříbrných mincí s tématem Bitcoin. Každá mince na svém rubu uvádí hodnotu stříbra vyjádřenou v milibitcoinech (1/1000 BTC) v den svého návrhu a bude se tedy každý rok měnit. Omezený náklad pouze 25 000 pro celý svět.

KOUPIT

 

 

Dárky pro děti

...filmové motivy jsou hitem letošních Vánoc!
Menší děti budou milovat barevné mince s oblíbenými postavičkami z kreslených pohádek,
ty odrostlejší potěší série věnovaná dinosaurům z Jurského světa...

 

 

Série Shrek


TVAROVANÉ STŘÍBRNÉ POSTAVY
ZE SHREKA


Ze série: Shrek
Vydáno:
1 000 ks
Specifikace: 1 oz, proof, 999,9/1 000 Ag

Tvarované mince z ryzího stříbra o velikosti 1 unce jsou věnované populárním filmovým pohádkám o zlobru Shrekovi. Mince jsou dodávány v tématické papírové krabičce s motivem Shreka. Radovat se z nich bude jen omezený počet majitelů. Slévárna vydává pouze 1 000 kusů pro celý svět.

KOUPIT

 

 

 


STŘÍBRNÉ MINCE SE SLAVNOU RODINKOU
THE SIMPSONS


Série: The Simpsons
Výrobce:
The Perth Mint
Specifikace:
stříbrné mince

Proslulá Lunární série III nezapomíná ani na nejmenší. Všechny motivy jednotlivých znamení razí také v roztomilých „baby“ variantách. Originální dárek nejen pod stromeček, ale i „do kolébky“. 

KOUPIT

Série Simpsonovi

 

 

 

Stříbrné mince Mimoň série


STŘÍBRNÉ MINCE MIMONI


Z kolekce: Mimoni
Vydáno:
1 000 ks
Specifikace: 1 oz proof, 999,9/1 000 Ag

Máte děti, kteří milují malé človíčky zabarvené do žluté barvy Boba, Kevina a Stuarta? Pak jim darujte originální tvarované mince z kolekce Mimoni. Mince jsou dodávány v barevné krabičce, takže si je děti mohu vystavit a mít své oblíbené postavy stále na očích. Jedná se o nezapomenutelný dárek, kterým se ale bude moci pochlubit jen několik málo šťastlivců. Mincovna se totiž rozhodla, že nevydá více než 1000 ks pro celý svět!

KOUPIT

 

 

 

 


STŘÍBRNÉ MINCE
FILMOVÉ POSTAVIČKY


Specifikace: 999,9 / 1 000 Ag

Slavná dvojice Tom & Jerry nebo postavičky z kultovního amerického seriálu Simpsonovi a další barevné sběratelské mince určitě nadchnou všechny příznivce filmových hrdinů. Mince jsou vždy dodávány společně s číslovaným certifikátem pravosti a jsou vyrobeny z ryzího stříbra v té nejvyšší mincovní kvalitě proof.

KOUPIT

STŘÍBRNÉ MINCE KRESLENÉ POSTAVIČKY

 

 

Stříbrné mince Jurský park


STŘÍBRNÉ MINCE
JURSKÝ SVĚT


Výrobce: The Coin Company
Vydáno:
600 ks
Specifikace: 
2 oz, 999 / 1 000 Ag

Výjimečné mince, kterými australská mincovna The Coin Company vzdává holt kultovnímu filmu Jurský park. Mince jsou ve tvarech nejznámějších dinosaurů – Tyrannosaura rexe a Velociraptora. Mají velikost 2 uncí a jsou upraveny metodou antique finish, kterou získává starobylý nádech. Mince jsou zasazeny do ochranného akrylového rámu, který umožňuje její vystavení. Limitovaná emise pouze 600 ks pro celý svět!

KOUPIT

 

Dárky pro investory

...něco co přinese radost, ale zároveň se bude zhodnocovat v čase?
To zní jako ten pravý dárek, který udělá radost každému investorovi.
I takové máme v nabídce...

 

 

Mince Rok Zajíce 2023


ROK ZAJÍCE 2023 - VÁNOČNÍ BESTSELLER


Série: Lunární série III
Výrobce:
The Perth Mint
Specifikace:
Zlaté i stříbrné mince

Lunární série a mince Rok Zajíce 2023 patří k tomu nejlepšímu ze současné numismatiky. Mince se mohou pochlubit nejvyšší ryzostí, špičkovým zpracováním a designem od nejlepších světových návrhářů. Nejsou jen originálním dárkem, ale také investicí s obrovským potenciálem.

KOUPIT

 

 

 


ZLATÝ SLITEK
COMBIBAR 20 x 1 g


Výrobce: Valcambi
Specifikace:
20x 1 g, 999,9 Au

Zlaté slitky CombiBar jsou velmi zajímavým investičním produktem. Jejich naprostá výjimečnost tkví v tom, že celý 20 gramový slitek je prolisy rozdělen na 20 samostatných jednogramových slitků. Ty lze od sebe snadno a bez ztráty materiálu oddělit jako tabulku čokolády a můžete tak podělit celou rodinu.

KOUPIT

ZLATÝ INVESTIČNÍ SLITEK COMBIBAR 20 X 1 G VALCAMBI

 

 

Zlatý slitek Rok Zajíce 2023


ZLATÝ SLITEK ROK ZAJÍCE 2023 - LIMITOVANÁ EDICE


Výrobce: Argor-Heraeus
Specifikace:
999,9 / 1 000 Au

Slitek je vyražen ke speciální příležitosti čínského Lunárního roku 2023 Rok Zajíce. Tento lunární zlatý slitek je ukázkovým příkladem toho, proč si PAMP získal pověst krásných a kvalitních investic. Švýcarský zlatý slitek z 24karátového zlata, certifikovaný společností PAMP

KOUPIT

 

 

 


LUXUSNÍ DŘEVĚNÉ ETUJE
NA ZLATÉ SLITKY A CIHLIČKY


Vhodné pro: slitky v blistru, 250 g, 500 g, 1000 g
Materiál:
masivní dřevo
Barva:
mahagon

Luxusní dřevěné etuje s logem STEP FINANCE vyrobené z masivního dřeva slouží k bezpečnému uložení vašich zlatých slitků a cihliček. Etuje vám zároveň umožní jejich dokonalou prezentaci a také ochranu. Krabička působí velmi luxusním dojmem a umocní radost ze zakoupeného slitku. Věřte nám, že každý investor jistě ocení možnost uložit si svůj zlatý poklad do krásné etuje.

KOUPIT

Etuje na zlaté slitky a cihly STEP Finance

 

 

 

Dárky pro sběratele

...máte doma milovníka turistiky nebo nadšence do vesmíru?
Nebo někoho kdo prostě jen rád "něco" sbírá?
U nás najdete pro každého něco...

 

 

Série 12 mincí Mléčná Dráha


SBĚRATELSKÁ SÉRIE
12 STŘÍBRNÝCH MINCÍ MLÉČNÁ DRÁHA


Vydáno: 2 500 ks
Výrobce: Česká mincovna
Specifikace: 1 oz proof, 999/1 000 Ag 

Azurově modrá obloha a nekonečnost temného vesmíru spojená s ušlechtilým kovem používaný člověkem již od starověku propůjčuje této sérii nádech něčeho výjimečného. Každý milovník vesmíru ji určitě ocení. Sérii 12 krásných stříbrných mincí můžete postupně ukládat do speciálního výpravného sběratelského alba plného obrázků a zajímavostí. Série je teprve na začátku, první mince Pluto byla vydána letos. Ideální čas začít se sbírkou.

KOUPIT

 

 


SÉRIE ČESKÉ HORY


Vydáno: 3 000 ks
Specifikace:
1 oz proof, 999/1000 Ag

Jedinečná série je věnována českým horám. Téma, které je na mincích zachyceno úplně poprvé. Těšit se můžete na celkem devět mincí. Každá bude spjatá s významnou horou jednoho z regionů České republiky a typickým či ohroženým zvířetem v dané lokalitě. Zakoupením mince zároveň přispíváte na podporu ochrany přírody v daném regionu.

KOUPIT

Série České hory

 

 

 

Stříbrná mince Rok Zajíce 1 oz


STŘÍBRNÁ MINCE
ROK ZAJÍCE 2023


Série: Lunární série III
Výrobce:
The Perth Mint
Vydáno: 5 000 ks

Hledáte mince, které by tvořily nádhernou sbírku a zároveň rychle zhodnocovaly v čase? Pak by vám neměla ujít Lunární série III. Rok 2023 bude patřit znamení zajíce, který představuje v čínském horoskopu citlivost, něžnost a věrnost. Ve znamení tygra jsou lidé narození v letech 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011 a 2023. Cena těchto mincí stále roste s tím, jak stoupá zájem investorů.

KOUPIT

 

Chcete další inspiraci?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku. Určitě u nás najdete ten pravý dárek, kterým potěšíte své blízké. Pokud byste potřebovali poradit, jsme tu pro vás. Přijďte k nám na pobočku nebo nám zavolejte a my vám rádi a ochotně pomůžeme s výběrem.

Stříbrná mince Plechý 1 oz proof 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Plechý 1 oz proof 2021
Ihned k dodání: 2 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
2 390,- Kč (€ 96,80) vč. DPH

Stříbrná mince Vločka Star 1 oz

Doprava zdarma
Stříbrná mince Vločka Star 1 oz
Ihned k dodání: 1 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
4 790,- Kč (€ 194,00) vč. DPH

Stříbrná mince Rok Draka Baby 1/2 oz proof 2024

Doprava zdarma
Stříbrná mince Rok Draka Baby 1/2 oz proof 2024
Ihned k dodání: 2 ks
1 490,- Kč (€ 60,40) vč. DPH

Stříbrná mince Mimoni Stuart 1 oz proof 2021

Ihned k dodání: 1 ks
3 250,- Kč (€ 131,60) vč. DPH

Zlatá mince Tutanchamon - 100. výročí nalezení hrobky 39.94 g proof 2022

Doprava zdarma
Zlatá mince Tutanchamon - 100. výročí nalezení hrobky 39.94 g proof 2022
Dostupné do 5 dnů : 4 ks
84 900,- Kč (€ 3 439,-)

Zlatá mince Pivní půllitr 0.5 g 2022

Na cestě - předpokládané dodání 6. 6. 2024
2 190,- Kč (€ 88,70) vč. DPH

Zlatá mince Klondike Zlatá horečka 1 oz proof 2022

Doprava zdarma
Zlatá mince Klondike Zlatá horečka 1 oz proof 2022
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
81 900,- Kč (€ 3 317,-)

Stříbrná mince Kniha džunglí - Tygr Šér Chán 1 oz proof 2022

Ihned k dodání: 4 ks
1 990,- Kč (€ 80,60) vč. DPH

Stříbrná mince Vločka Star 1 oz pozlacená

Doprava zdarma
Stříbrná mince Vločka Star 1 oz pozlacená
Ihned k dodání: 1 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
4 790,- Kč (€ 194,00) vč. DPH

Stříbrná mince Zvěrokruh - Blíženci 1/2 oz proof 2022

Ihned k dodání: 1 ks
1 590,- Kč (€ 64,40) vč. DPH

Stříbrná mince Hudební legendy - The Rolling Stones 1 oz proof, kolorovaná 2022

Doprava zdarma
Stříbrná mince Hudební legendy - The Rolling Stones 1 oz proof, kolorovaná 2022
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
4 102,- Kč (€ 166,20) vč. DPH

Kniha Zlatý boss, který chodil bos - Pavel Ryba

Ihned k dodání > 5 ks
290,- Kč (€ 11,80)

Stříbrná mince Jurský park - Mosasaurus 2022 2 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Jurský park - Mosasaurus 2022 2 oz 2021
Ihned k dodání: 1 ks
6 100,- Kč (€ 247,10) vč. DPH

Stříbrná mince Jurský park - Velociraptor 2 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Jurský park - Velociraptor 2 oz 2021
Ihned k dodání: 2 ks
Dostupné do 5 dnů : 1 ks
5 590,- Kč (€ 226,40) vč. DPH

Stříbrná mince Zvěrokruh - Štír 1/2 oz proof 2022

Ihned k dodání: 2 ks
1 590,- Kč (€ 64,40) vč. DPH

Stříbrná mince Shrek - Kocour v botách 1 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Shrek - Kocour v botách 1 oz 2021
Ihned k dodání: 1 ks
3 290,- Kč (€ 133,30) vč. DPH

Zlatá mince Rok Zajíce 1/10 oz BU 2023 Lunární série III

Garance výkupu
Zlatá mince Rok Zajíce 1/10 oz BU 2023 Lunární série III
Ihned k dodání: 1 ks
7 001 Kč
283 €
Výkup: 5 650 Kč
229 €

Stříbrná mince Mléčná dráha - Mléčná dráha 1 oz proof 2022

Ihned k dodání > 5 ks
1 990,- Kč (€ 80,60) vč. DPH

Stříbrná mince Zvěrokruh - Váhy 1/2 oz proof 2022

Ihned k dodání: 2 ks
1 590,- Kč (€ 64,40) vč. DPH

Stříbrná mince Phantom 2 oz antique finish 2023

Dostupné do 5 dnů > 5 ks
3 990,- Kč (€ 161,60) vč. DPH

Stříbrná mince Shrek - Oslík 1 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Shrek - Oslík 1 oz 2021
Ihned k dodání: 2 ks
3 290,- Kč (€ 133,30) vč. DPH

Stříbrná mince Lysá hora 1 oz proof 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Lysá hora 1 oz proof 2021
Ihned k dodání: 2 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
2 390,- Kč (€ 96,80) vč. DPH

Stříbrná mince Jurský svět - Nadvláda 2 oz 2022

Doprava zdarma
Stříbrná mince Jurský svět - Nadvláda 2 oz 2022
Ihned k dodání: 2 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
6 250,- Kč (€ 253,20) vč. DPH

Stříbrná mince Bukovec 1 oz proof 2022

Ihned k dodání: 1 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
2 390,- Kč (€ 96,80) vč. DPH

Stříbrná mince Marge Simpson Mini 1 oz 2022

Doprava zdarma
Stříbrná mince Marge Simpson Mini 1 oz 2022
Ihned k dodání: 1 ks
2 990,- Kč (€ 121,10) vč. DPH

Stříbrná medaile Latinské citáty - Omnia vincit amor - Nad vším vítězí láska 1 oz proof

Ihned k dodání > 5 ks
2 190,- Kč (€ 88,70) vč. DPH

Stříbrná mince Kniha džunglí - Vlčí smečka s Akélou 1 oz proof 2022

Ihned k dodání: 3 ks
2 100,- Kč (€ 85,10) vč. DPH

Dárková sada dávkovač Pez - Sob 2023

Doprava zdarma
Dárková sada dávkovač Pez - Sob 2023
Ihned k dodání: 1 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
3 190,- Kč (€ 129,20)

Stříbrná mince Hudební legendy - Rolling Stones 1 oz BU 2022

Garance výkupu
Stříbrná mince Hudební legendy - Rolling Stones 1 oz BU 2022
Ihned k dodání: 1 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
1 500 Kč vč. DPH
61 € vč. DPH
Výkup: 0 Kč bez DPH
0 € bez DPH

Stříbrná mince Hudební legendy - The Who 1 oz BU 2021

Ihned k dodání > 5 ks
999,- Kč (€ 40,50) vč. DPH

Stříbrná medaile Latinské citáty - Veritas vincit - Pravda vítězí 1 oz proof

Ihned k dodání: 5 ks
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
2 190,- Kč (€ 88,70) vč. DPH

Stříbrná mince Shrek 1 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Shrek 1 oz 2021
Ihned k dodání: 2 ks
3 290,- Kč (€ 133,30) vč. DPH

Stříbrná mince Rok Zajíce 2023 1 oz proof pozlacená (bez krabičky)

Doprava zdarma
Stříbrná mince Rok Zajíce 2023 1 oz proof pozlacená (bez krabičky)
Dostupné do 5 dnů > 5 ks
2 090,- Kč (€ 84,70) vč. DPH

Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Otázky na které se nejčastěji ptáte

Je možné u vás zakoupit trezor a nebo s jeho koupí pomoci?

Rozhodně ano. Máme nadstandardní vztahy s renomovaným dodavatelem trezorů. Nebojte se proto přihlásit o více informací. Rádi vám pomůžeme s výběrem, eventuálně poradíme ohledně volby bezpečnostní třídy. Můžete také počítat s tím, že vám vždy vykomunikujeme slevu.

Jak funguje osobní vyzvednutí na pobočce? Musím se objednat?

Kvůli bezpečnosti se snažíme přijímat klienty vždy v intervalu po 10 - 15 minutách. Je proto lepší se objednat, nebo se alespoň telefonicky, či emailem domluvit individuálně na co nejpřesnějším možné termínu a času příchodu. Nechceme vás připravovat o čas zdlouhavým čekáním, pakliže zrovna dorazíte a všichni naši pracovníci budou vytíženi.

Mohu si objednat zboží za 1 milion Kč najednou a platit hotově po dobu 4 dnů 250 tisíc Kč?

Tady jsme standardně limitováni zákonem, který umožňuje první hotovostní platbu až do výše 270 tisíc Kč - úhrada zbylé částky však musí proběhnout formou bankovního převodu.

Je v blízkosti pobočky bankomat?

Ano, bankomaty najdete v těsné blízkosti pobočky - nejbližší je bankomat ATM - Senovážné nám. 991/13. Za rohem najdete ale i bankomat ČSOB, Moneta money Bank a mnoho dalších. Jejich kompletní výpis najdete ZDE.

Je zlato, které nabízíte, skutečně pravé? Mohu si to nějak ověřit?

Do puntíku známe původ všech slitků i mincí, které nabízíme, a to již od roku 2009, kdy jsme začali dovážet kovy do České republiky. Doposud jsme nezaznamenali jediný falzifikát. Pravost zlata a možnosti, jak odhalit falešné kovy, jsou také předmětem našeho edukativního seriálu: Jak odhalit falzifikáty slitků Argor-Heraeus a Jak odhalit falzifikáty slitků Perth Mint. Rádi vám samozřejmě také zodpovíme všechny otázky i osobně.

Proč u některých slitků a mincí nejsou certifikáty a u jiných ano?

Certifikáty slouží jako garance ryzosti a kvality daného produktu. V případě investičního stříbra a stříbrných slitků určuje ryzost výrobce - zlaté slitky menších rozměrů a hmotnosti jsou opatřeny certifikátem, který je zpravidla vždy součástí karty, spolu s níž je slitek zataven do plastového rámu. U zlatých a stříbrných investičních mincí garantuje ryzost kovu emitent a certifikáty se k takovým produktům nevydávají.

Je u vás možné dodání zboží i jiným způsobem než Českou Poštou?
Pokud ano, jaké možnosti nabízíte?

Naším generálním dodavatelem je pouze Česká Pošta. Nicméně našim klientům nabízíme po domluvě individuální a maximálně diskrétní způsob doručení na předem dohodnuté místo. Nic není problém, důležité je se společně na všem domluvit.

Mohu všechny mince i slitky zakoupené na Step financích zase prodat bez ohledu na to, kdy nákup proběhl?

Samozřejmě, na zpětný výkup dáváme dokonce garanci, abychom vám pomohli zajistit okamžitou likviditu a případné uzamčení zisků. Nemusíte mít obavy. To, že bylo zboží zakoupeno u nás zaručeně poznáme. Určitě budeme rádi, když s sebou přinesete i doklad o prodeji, či objednávce. Ušetří to čas při dohledávání informací o prodeji podle identifikačních čísel produktů.

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...