Užijte si Vánoce se třpytem zlatých a stříbrných mincí

#darkyshodnotou

Vánoce, doba, kdy se společně sejde celá rodina, užíváte si čas klidu a pohody a z okna vyhlížíte Ježíška. Každoročně přemýšlíme o tom, co darovat svým nejbližším pod stromeček. Na výběr je toho tolik, tak proč zrovna zlaté nebo stříbrné mince, nebo dokonce zlatý slitek?

 

Zlato a stříbro jsou s námi už od nepaměti a vždy si držely svou hodnotu, což nám dokazuje i spousta tradic, které jsou s nimi spojené. Také držíte na Štědrý den půst, abyste viděli zlaté prasátko, nebo dáváte mince pod talíř, aby vám přinesly další rok bohatství a držely se vás peníze?

Jsou dárky, jejichž hodnota s koncem Vánoc pomine. Zlaté a stříbrné mince jsou ale uměleckým dílem a zároveň investicí s velkým potenciálem. Jejich hodnota v čase roste a často se předávají z generace na generaci.

Vánoční dárky STEP Finance

Hledáte-li dárek, který má skutečnou hodnotu, krásný design a zaručeně udělá radost,
měli bychom pro vás několik tipů z naší nabídky.

 

Dárky pro ženy

...jaké je tajemství vánočních dárků pro ženy? Úplně jednoduché.
Ženy odjakživa milují lesklé a třpytivé věci s něžnými motivy,
a právě takové najdete i v naší nabídce...

 

 

Stříbrná mince Alenka v říši divů


ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ


Vydáno: 3 510 ks
Provedení:
Proof
Specifikace:
1 oz, 999,9 Ag

První mince ze 2-dílné série Alenka v říši divů. Stříbrná kolorovaná mince o velikosti jedné unce věnovaná nesmrtelnému příběhu Alenky v říši divů od britského autora Lewise Carolla.

Mince je dodána v dřevěné etui v papírové krabičce s motivem mince. Limitovaná emise 3 510 kusů pro celý svět!

KOUPIT

 

 


STROM ŽIVOTA


Výrobce: Česká mincovna
Specifikace:
1 oz proof, 999,9 / 1 000 Ag
Vydáno: 1 000 ks

Jedinečná stříbrná mince o velikosti jedné unce s broušeným českým křišťálem. Je výsledkem spojení tradičních českých řemesel – medailérství a sklářství. Motiv Strom života se stal přírůstkem do dárkové řady Crystal Coin. Mince byly rychle rozebrány a pro velký zájem vycházejí znovu – již potřetí – tentokrát s letními křišťálovými listy a selektivním pozlacením.

Mince vychází v limitovaném nákladu 1000 kusů a představuje originální dárek pro řadu příležitostí. Mince je uložena do elegantního balení, které jednoduše proměníte v praktický rámeček pro její vystavení.

KOUPIT

Stříbrná mince Strom života Léto 1 oz proof 2020

 

 

 

Mince Maple Leaf 1 oz super incuse 2021


MAPLE LEAF 1 OZ SUPER INCUSE 2021


Výrobce: Royal Canadian Mint
Vydáno:
6 000 ks
Specifikace: 
1 oz, 999,9 Ag

Výjimečná mince ve zpracování „super incuse“ od kanadské královské mincovny, vydaná v roce 2021. Termín „incuse“ znamená, že ústřední motiv je „vražen“ do těla mince. Mincovna ji ve verzi super incuse použila poprvé pro svoji tradiční minci – Maple Leaf. Tímto získává tradiční motiv jiný rozměr a vyniknou nové detaily jeho zpracování.

KOUPIT

 

 

 


STŘÍBRNÁ MINCE LÁSKA


Vydáno: 1 000 ks
Specifikace:
1/2 oz proof, 999 / 1 000 Ag

Je krásné umět zachytit to, co nás spojuje s osobou, která je nám nejdražší. Ať už se jedná o jména vytesaná do dřeva, pramen vlasů, portrét, fotografii nebo dojemný milostný dopis, který zůstal mezi listy vašeho starého deníku - historie zná mnoho způsobů, jak to udělat. Vše, co nás spojuje s těmi, které milujeme, pro nás nese zvláštní hodnotu. Ty nejhlubší stopy lásky v našich srdcích zůstávají, tak jako otisk prstu.

KOUPIT

Stříbrná mince Love 1 oz

 

 

Dárky pro muže

...máte doma někoho, kdo „už všechno má“?
Nevadí, u nás jistě i pro něj vyberete originální kousek!
Prohlédněte si naše tipy,
s nimiž rozhodně
neuděláte chybu...

 

 

Stříbrná mince Bitcoin 1 oz 2021


STŘÍBRNÁ MINCE BITCOIN 1 OZ 2021


Vydáno: 25 000 ks
Emitent: Niue
Specifikace: 1 oz, 999/1 000 Ag 

Společnost coininvest v roce 2021 zahajuje novou sérii stříbrných mincí s tématem Bitcoin. Každá mince na svém rubu uvádí hodnotu stříbra vyjádřenou v milibitcoinech (1/1000 BTC) v den svého návrhu a bude se tedy každý rok měnit. Omezený náklad pouze 25 000 pro celý svět.

KOUPIT

 

 

 


ZLATÁ MINCE JELEN 2 OZ


Výrobce: The Royal Canadian Mint
Vydáno:
2 500 ks
Specifikace:
2 oz, 999/1000 Ag

Stříbrná kolorovaná mince o velikosti 2 uncí od mincovny The Royal Canadian Mint nese barevné vyobrazení majestátního jelena, v pozadí s hlubokým lesem, jeho typickým bydlištěm. Omezená světová ražba 2 500 mincí dělá z této vyhledávané mince vzácný sběratelský předmět.

KOUPIT

Stříbrná mince Jelen 2 oz 2021

 

 

 

Stříbrný investiční slitek Round - Stacker 2 oz Scottsdale


THE QUEEN'S BEASTS 2 OZ


Hmotnost: 2 oz
Výrobce:
The Royal Mint
Ryzost: 999,9/1000

Poslední, jedenáctá stříbrná mince o velikosti 2 uncí, kterou Britská královská mincovna uzavírá úspěšnou sběratelskou sérii The Queen´s Beasts, raženou od roku 2016. Každá mince nesla motiv jednoho z heraldických zvířat, která se účastnila korunovace královny Alžběty II. v roce 1953. Na této poslední minci jsou všichna impozantní heraldická zvířata najednou.

KOUPIT

 

 


SCOTTSDALE TOMBSTONE
PRO MILOVNÍKY AMERICKÉHO ZÁPADU


Výrobce: Scottsdale Mint
Specifikace:
10 oz, 999 Ag

Starý americký západ má mnoho specifických rysů, které se přenáší z generace na generaci a tyto stříbrné slitky nejsou výjimkou. Každý slitek je svou ražbou jedinečný – na povrchu má mírné odlišnosti, což zvyšuje jeho zajímavost pro investory. Vyřešené máte rovnou i balení dárku, protože slitek je dodáván v látkovém sáčku označeném mincovnou Scottsdale.

KOUPIT

STŘÍBRNÝ INVESTIČNÍ SLITEK TOMBSTONE 5 OZ SCOTTSDALE

 

Dárky pro děti

...filmové motivy jsou hitem letošních Vánoc!
Menší děti budou milovat barevné mince s oblíbenými postavičkami z kreslených pohádek,
ty odrostlejší potěší série věnovaná dinosaurům z Jurského světa...

 

 

 

Série Shrek


TVAROVANÉ STŘÍBRNÉ POSTAVY
ZE SHREKA


Ze série: Shrek
Vydáno:
1 000 ks
Specifikace: 1 oz, proof, 999,9/1 000 Ag

Tvarované mince z ryzího stříbra o velikosti 1 unce jsou věnované populárním filmovým pohádkám o zlobru Shrekovi. Mince jsou dodávány v tématické papírové krabičce s motivem Shreka. Radovat se z nich bude jen omezený počet majitelů. Slévárna vydává pouze 1 000 kusů pro celý svět.

KOUPIT

 

 

 

 


MINCE Z LUNÁRNÍ SÉRIE
PRO TY NEJMENŠÍ


Série: Lunární série
Výrobce:
The Perth Mint
Specifikace:
1/2 oz proof, 999,9/1 000 Ag

Proslulá Lunární série III nezapomíná ani na nejmenší. Všechny motivy jednotlivých znamení razí také v roztomilých „baby“ variantách. Originální dárek nejen pod stromeček, ale i „do kolébky“. 

KOUPIT

Lunární série pro nejmenší

 

 

 

Stříbrné mince Mimoň série


STŘÍBRNÉ MINCE MIMONI


Z kolekce: Mimoni
Vydáno:
1 000 ks
Specifikace: 1 oz proof, 999,9/1 000 Ag

Máte děti, kteří milují malé človíčky zabarvené do žluté barvy Boba, Kevina a Stuarta? Pak jim darujte originální tvarované mince z kolekce Mimoni. Mince jsou dodávány v barevné krabičce, takže si je děti mohu vystavit a mít své oblíbené postavy stále na očích. Jedná se o nezapomenutelný dárek, kterým se ale bude moci pochlubit jen několik málo šťastlivců. Mincovna se totiž rozhodla, že nevydá více než 1000 ks pro celý svět!

KOUPIT

 

 

 

 


STŘÍBRNÉ MINCE
FILMOVÉ POSTAVIČKY


Specifikace: 999,9 / 1 000 Ag

Slavná dvojice Tom & Jerry nebo postavičky z kultovního amerického seriálu Simpsonovi a další barevné sběratelské mince určitě nadchnou všechny příznivce filmových hrdinů. Mince jsou vždy dodávány společně s číslovaným certifikátem pravosti a jsou vyrobeny z ryzího stříbra v té nejvyšší mincovní kvalitě proof.

KOUPIT

STŘÍBRNÉ MINCE KRESLENÉ POSTAVIČKY

 

 

Stříbrné mince Jurský park


STŘÍBRNÉ MINCE
JURSKÝ SVĚT


Výrobce: The Coin Company
Vydáno:
600 ks
Specifikace: 
2 oz, 999 / 1 000 Ag

Výjimečné mince, kterými australská mincovna The Coin Company vzdává holt kultovnímu filmu Jurský park. Mince jsou ve tvarech nejznámějších dinosaurů – Tyrannosaura rexe a Velociraptora. Mají velikost 2 uncí a jsou upraveny metodou antique finish, kterou získává starobylý nádech. Mince jsou zasazeny do ochranného akrylového rámu, který umožňuje její vystavení. Limitovaná emise pouze 600 ks pro celý svět!

KOUPIT

 

Dárky pro investory

...něco co přinese radost, ale zároveň se bude zhodnocovat v čase?
To zní jako ten pravý dárek, který udělá radost každému investorovi.
I takové máme v nabídce...

 

 

Mince Rok Tygra 2022


ROK TYGRA 2022 - VÁNOČNÍ BESTSELLER


Série: Lunární série III
Výrobce:
The Perth Mint
Specifikace:
Zlaté i stříbrné mince

Lunární série a mince Rok Tygra 2022 patří k tomu nejlepšímu ze současné numismatiky. Mince se mohou pochlubit nejvyšší ryzostí, špičkovým zpracováním a designem od nejlepších světových návrhářů. Nejsou jen originálním dárkem, ale také investicí s obrovským potenciálem.

KOUPIT

 

 

 


ZLATÝ SLITEK
COMBIBAR 20 x 1 g


Výrobce: Valcambi
Specifikace:
20x 1 g, 999,9 Au

Zlaté slitky CombiBar jsou velmi zajímavým investičním produktem. Jejich naprostá výjimečnost tkví v tom, že celý 20 gramový slitek je prolisy rozdělen na 20 samostatných jednogramových slitků. Ty lze od sebe snadno a bez ztráty materiálu oddělit jako tabulku čokolády a můžete tak podělit celou rodinu.

KOUPIT

ZLATÝ INVESTIČNÍ SLITEK COMBIBAR 20 X 1 G VALCAMBI

 

 

Zlatý slitek Rok Tygra 2022


ZLATÝ SLITEK ROK TYGRA 2022 - LIMITOVANÁ EDICE


Vydáno: 3 888 ks
Výrobce:
Argor-Heraeus
Specifikace:
1 g, 999,9 / 1 000 Au

Slitek je vyražen ke speciální příležitosti čínského Lunárního roku 2022 Rok Tygra. Tento lunární zlatý slitek je ukázkovým příkladem toho, proč si Argor-Heraeus získal pověst krásných a kvalitních investic. Celkem byl vyražen pouze limitovaný náklad 3 888 kusů slitků pro celý svět.

KOUPIT

 

 

 


ZLATÁ MINCE MAPLE LEAF - Maplegram25


Výrobce: Royal Canadian Mint
Specifikace:
25 x 1 g, 999,9 / 1 000 Au
Balení:
Blistr po 25 ks

Velmi oblíbené kanadské investiční mince ražené z ryzího zlata v čistotě 999,9 jsou nyní k dispozici v nové a naprosto ojedinělé gramáži, a to 1g. Jsou baleny v blistrech po 25 kusech. Každá mince je individuálně číslována a jednotlivé mince lze od sebe snadno oddělit. Tento produkt je velmi atraktivní jak pro začínající kupující, tak i pro zkušené investory.

KOUPIT

MAPLEGRAM 25

 

 

 

Dárky pro sběratele

...máte doma milovníka turistiky nebo nadšence do hokeje?
Nebo někoho kdo prostě jen rád "něco" sbírá?
U nás najdete pro každého něco...

 

 

Dobové pohlednice


SBĚRATELSKÁ SÉRIE
DOBOVÉ POHLEDNICE


Vydáno: 1 000 ks
Výrobce: Česká mincovna
Specifikace: 0,5 g proof, 999,9/1 000 Au 

Emise, která potěší numismatiky i filokartisty, je věnována slavným místům České a Slovenské republiky. Pamětní mince vyražené z jedné poloviny gramu ryzího zlata jsou zasazeny do replik historických pohlednic.  Originální série představuje dostupný sběratelský kousek i hodnotný dárek či regionální pozornost..

KOUPIT

 

 

 


SÉRIE ČESKÉ HORY


Vydáno: 3 000 ks
Specifikace:
1 oz proof, 999/1000 Ag

Jedinečná série je věnována českým horám. Téma, které je na mincích zachyceno úplně poprvé. Těšit se můžete na celkem devět mincí. Každá bude spjatá s významnou horou jednoho z regionů České republiky a typickým či ohroženým zvířetem v dané lokalitě. Zakoupením mince zároveň přispíváte na podporu ochrany přírody v daném regionu.

KOUPIT

Série České hory

 

 

 

Stříbrná mince Rok Tygra 1 oz


STŘÍBRNÁ MINCE
ROK TYGRA 2022


Série: Lunární série III
Výrobce:
The Perth Mint
Vydáno: 5 000 ks

Hledáte mince, které by tvořily nádhernou sbírku a zároveň rychle zhodnocovaly v čase? Pak by vám neměla ujít Lunární série III. Rok 2022 bude patřit znamení tygra, který představuje v čínském horoskopu odhodlání, odvahu, sebedůvěru a šarm. Ve znamení tygra jsou lidé narození v letech 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 a 2022. Cena těchto mincí stále roste s tím, jak stoupá zájem investorů.

KOUPIT

 

 

 


LEGENDY ČESKÉHO HOKEJE


Výrobce: Česká mincovna
Specifikace:
29 g proof, 999/1000 Ag
Vydáno:
500 ks

Sběratelská série stříbrných mincí „Legendy československého hokeje“ zlaté hochy z Nagana společně s hokejovými legendami ČSSR. U příležitosti 20. výročí jejich olympijského triumfu jim Česká mincovna věnovala sběratelskou sérii. Cyklus Legendy čs. hokeje však nebude oslavou jediného úspěchu – po bok olympioniků z Nagana se zařadí jejich slavní předchůdci, kteří kouzlili s hokejkou v 60. a 70. letech a rovněž šířili dobré jméno československého sportu po celém světě.

KOUPIT

Stříbrné mince Legendy českého hokeje

 

 

 

 

Chcete další inspiraci?

Prozkoumejte naši kompletní nabídku. Určitě u nás najdete ten pravý dárek, kterým potěšíte své blízké. Pokud byste potřebovali poradit, jsme tu pro vás. Přijďte k nám na pobočku nebo nám zavolejte a my vám rádi a ochotně pomůžeme s výběrem.

Zlatá mince Rok Tygra 1/10 oz BU 2022 Lunární série III

Garance výkupu
Zlatá mince Rok Tygra 1/10 oz BU 2022 Lunární série III
Ihned k dodání: 5 ks
5 731 Kč
234 €
Výkup: 4 584 Kč
187 €

Stříbrná mince Shrek - Oslík 1 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Shrek - Oslík 1 oz 2021
Ihned k dodání: 2 ks
3 290,- Kč (€ 134,10) vč. DPH

Stříbrná mince Mimoni Kevin 1 oz proof 2021

Ihned k dodání: 1 ks
3 250,- Kč (€ 132,50) vč. DPH

Stříbrná mince Jurský park - Velociraptor 2 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Jurský park - Velociraptor 2 oz 2021
Ihned k dodání: 2 ks
Dodání do 5 dnů: 3 ks
5 590,- Kč (€ 227,90) vč. DPH

Stříbrná mince Shrek 1 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Shrek 1 oz 2021
Ihned k dodání: 2 ks
Dodání do 5 dnů: 2 ks
3 290,- Kč (€ 134,10) vč. DPH

Stříbrná mince Love 1/2 oz proof 2021

Ihned k dodání: 2 ks
2 250,- Kč (€ 91,70) vč. DPH

Stříbrná mince Mimoni Bob 1 oz proof 2021

Ihned k dodání: 2 ks
3 250,- Kč (€ 132,50) vč. DPH

Stříbrná mince Psí plemena - Zlatý retrívr 1 oz proof 2021

Ihned k dodání: 2 ks
Dodání do 5 dnů: 1 ks
1 990,- Kč (€ 81,10) vč. DPH

Stříbrná mince Strom života - Léto 1 oz proof 2020

Ihned k dodání: 1 ks
3 050,- Kč (€ 124,30) vč. DPH

Stříbrná mince Mimoni Stuart 1 oz proof 2021

Ihned k dodání: 1 ks
Dodání do 5 dnů > 5 ks
3 250,- Kč (€ 132,50) vč. DPH

Stříbrná mince Shrek - Kocour v botách 1 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Shrek - Kocour v botách 1 oz 2021
Ihned k dodání: 2 ks
3 290,- Kč (€ 134,10) vč. DPH

Stříbrná mince Rok Tygra 1/2 oz proof 2022 Lunární série III

Ihned k dodání: 1 ks
1 350,- Kč (€ 55,00) vč. DPH

Stříbrná mince Rok Buvola 1 oz pozlacená 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Rok Buvola 1 oz pozlacená 2021
Ihned k dodání: 1 ks
2 090,- Kč (€ 85,20) vč. DPH

Stříbrná mince Rok Tygra 1 oz BU 2022 Lunární série III

Garance výkupu
Stříbrná mince Rok Tygra 1 oz BU 2022 Lunární série III
Ihned k dodání > 5 ks
1 248 Kč vč. DPH
51 € vč. DPH
Výkup: 619 Kč bez DPH
25 € bez DPH

Kniha Zlatý boss, který chodil bos - Pavel Ryba

Ihned k dodání > 5 ks
290,- Kč (€ 11,80) vč. DPH

Stříbrná mince Rok Tygra Baby 1/2 oz proof 2022

Ihned k dodání: 5 ks
1 550,- Kč (€ 63,20) vč. DPH

Stříbrná mince Hudební legendy - The Who 1 oz BU 2021

Ihned k dodání > 5 ks
999,- Kč (€ 40,70) vč. DPH

Stříbrná mince Jurský park - Mosasaurus 2022 2 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Jurský park - Mosasaurus 2022 2 oz 2021
Ihned k dodání: 1 ks
6 100,- Kč (€ 248,70) vč. DPH

Stříbrná mince Jelen 2 oz 2021

Ihned k dodání: 1 ks
4 700,- Kč (€ 191,60) vč. DPH

Stříbrná mince Jurský park - Trex 2 oz 2021

Doprava zdarma
Stříbrná mince Jurský park - Trex 2 oz 2021
Ihned k dodání: 1 ks
5 590,- Kč (€ 227,90) vč. DPH

Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Otázky na které se nejčastěji ptáte

Je možné u vás zakoupit trezor a nebo s jeho koupí pomoci?

Rozhodně ano. Máme nadstandardní vztahy s renomovaným dodavatelem trezorů. Nebojte se proto přihlásit o více informací. Rádi vám pomůžeme s výběrem, eventuálně poradíme ohledně volby bezpečnostní třídy. Můžete také počítat s tím, že vám vždy vykomunikujeme slevu.

Jak funguje osobní vyzvednutí na pobočce? Musím se objednat?

Kvůli bezpečnosti se snažíme přijímat klienty vždy v intervalu po 10 - 15 minutách. Je proto lepší se objednat, nebo se alespoň telefonicky, či emailem domluvit individuálně na co nejpřesnějším možné termínu a času příchodu. Nechceme vás připravovat o čas zdlouhavým čekáním, pakliže zrovna dorazíte a všichni naši pracovníci budou vytíženi.

Mohu si objednat zboží za 1 milion Kč najednou a platit hotově po dobu 4 dnů 250 tisíc Kč?

Tady jsme standardně limitováni zákonem, který umožňuje první hotovostní platbu až do výše 270 tisíc Kč - úhrada zbylé částky však musí proběhnout formou bankovního převodu.

Je v blízkosti pobočky bankomat?

Ano, bankomaty najdete v těsné blízkosti pobočky - nejbližší je bankomat ATM - Senovážné nám. 991/13. Za rohem najdete ale i bankomat ČSOB, Moneta money Bank a mnoho dalších. Jejich kompletní výpis najdete ZDE.

Je zlato, které nabízíte, skutečně pravé? Mohu si to nějak ověřit?

Do puntíku známe původ všech slitků i mincí, které nabízíme, a to již od roku 2009, kdy jsme začali dovážet kovy do České republiky. Doposud jsme nezaznamenali jediný falzifikát. Pravost zlata a možnosti, jak odhalit falešné kovy, jsou také předmětem našeho edukativního seriálu: Jak odhalit falzifikáty slitků Argor-Heraeus a Jak odhalit falzifikáty slitků Perth Mint. Rádi vám samozřejmě také zodpovíme všechny otázky i osobně.

Proč u některých slitků a mincí nejsou certifikáty a u jiných ano?

Certifikáty slouží jako garance ryzosti a kvality daného produktu. V případě investičního stříbra a stříbrných slitků určuje ryzost výrobce - zlaté slitky menších rozměrů a hmotnosti jsou opatřeny certifikátem, který je zpravidla vždy součástí karty, spolu s níž je slitek zataven do plastového rámu. U zlatých a stříbrných investičních mincí garantuje ryzost kovu emitent a certifikáty se k takovým produktům nevydávají.

Je u vás možné dodání zboží i jiným způsobem než Českou Poštou?
Pokud ano, jaké možnosti nabízíte?

Naším generálním dodavatelem je pouze Česká Pošta. Nicméně našim klientům nabízíme po domluvě individuální a maximálně diskrétní způsob doručení na předem dohodnuté místo. Nic není problém, důležité je se společně na všem domluvit.

Mohu všechny mince i slitky zakoupené na Step financích zase prodat bez ohledu na to, kdy nákup proběhl?

Samozřejmě, na zpětný výkup dáváme dokonce garanci, abychom vám pomohli zajistit okamžitou likviditu a případné uzamčení zisků. Nemusíte mít obavy. To, že bylo zboží zakoupeno u nás zaručeně poznáme. Určitě budeme rádi, když s sebou přinesete i doklad o prodeji, či objednávce. Ušetří to čas při dohledávání informací o prodeji podle identifikačních čísel produktů.

Všechna práva vyhrazena © 2008-2022 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...