Fixace ceny

Okamžitá fixace cen znamená, že Vám garantujeme dodání objednaných produktů za ceny z Vaší objednávky. Fixace ceny se týká pouze investičních drahých kovů (slitků a mincí), protože u těchto produktů se ceny na našem e-shopu aktualizují pravidelně každých 5 minut a reagují na aktuální ceny drahých kovů na burze a směnný kurz CZK / USD nebo EUR / USD.


PODMÍNKY FIXACE CEN

Pro okamžitou fixaci cen z Vaší objednávky je potřeba během 60 minut zaplatit částku ze zálohové faktury a zaslat** nám doklad o provedené platbě (stačí printscreen obrazovky nebo oskenovaný doklad z banky). Poté již platí uvedená cena ze zálohové faktury a zboží je odesláno.

* Doklad musí být zaslán v pracovní dni nejdéle do 16.00 (v pátek do 15.30)
**Stačí zatelefonovat nebo zaslat e-mail s potvrzením, že platba byla provedena a do které banky

U nás máte ceny pod kontrolou

Nedoložíte-li nám doklad o provedení platby v termínu 120 minut (60 minut u objednávek nad 300 tis. Kč) od odeslání zálohové faktury, nemůžeme garantovat ceny uvedené v zálohové faktuře. Budeme Vás kontaktovat a dohodneme se, zda chcete objednávku zrušit, nebo stanovíme cenu dle aktuálního ceníku.Objednávky s okamžitou fixací cen jsou možné v pracovních dnech od 9.00 do 16.00 hod. (v pátek do 15.30). Objednávky přijaté mimo tyto obchodní hodiny budou zpracovány následující pracovní den v 9.00–9.30 hod. Zakázka bude vyřízena za aktuální ceny v době zpracování, nejvýše však za ceny z Vaší objednávky. Budou-li v době zpracování aktuální ceny produktů vyšší, objednávka nebude akceptována. O případné neakceptaci objednávky budete vyrozuměn(a) e-mailem. V žádném případě tedy nenakoupíte za ceny vyšší, než jste zadali v objednávce.Mohlo by vás zajímat

Anonymní nákup

Doprava a platba

Osobní převzetí

Způsoby dopravy

Možnosti platby

MÁTE DOTAZ?
ZAVOLÁME VÁM NAZPĚT!

Zasláním vašeho telefonního čísla souhlasíte s tím, že vás budeme do 1 hodiny kontaktovat nazpět.

Po ukončení telefonátu nebude vaše telefonní číslo použito pro žádné další účely.

Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...