Výkup zlata

Kdo nevlastní žádné zlato neví nic o historii ani ekonomii.“ Ray Dalio

Svého obchodníka s drahými kovy byste si měli vybírat nejen podle prodejní ceny produktů, ale také na základě jeho výkupních cen. Zároveň je důležité zvolit si obchod s transparentní cenovou politikou a stabilním zázemím, u kterého máte velkou pravděpodobnost, že bude fungovat i za několik dalších let, až budete chtít své zlato odprodat zpět. Drahé kovy obvykle nebývají investicí na pár měsíců, ale spíše dlouhodobou záležitostí.

Co ovlivňuje cenu zlata?

Více o ceně zlata na stránce - Vývoj ceny zlata

Jak se určuje výkupní cena zlata?

Velkou výhodou investičního zlata je fakt, že je zcela osvobozeno od daně.  Znamená to, že neplatíte DPH při nákupu ani daň ze zisku při jeho prodeji. Výkupní ceny fyzického zlata se rovněž odrážejí od burzovní ceny a od nákladů na distribuci kovu. Vliv má ale také míra nabídky a poptávky  po fyzickém zlatu. Našim klientům garantujeme zpětný výkup zlata u všech nabízených produktů a poskytujeme jim ty nejvyšší výkupní ceny zlata. Aktuální výkupní cenu si mohou ihned ověřit na našich webových stránkách. Zlaté slitky a investiční mince vykupujeme také od ostatních zájemců, kteří investiční zlato zakoupili u jiného prodejce, cena je však o několik procent nižší, než v případě našich klientů. Vykupujeme pouze námi prodávaný sortiment investičního zlata a dle situace i zlaté cihly Münze Österreich, Heraeus nebo PAMP. Postup výkupu a cena výkupu zlata.

Proč si pro výkup zvolit právě Step Finance

Aktuální výkupní ceny zlata jsou zcela transparentní a dozvíte se je ihned na našich stránkách. Dlouhodobě nabízíme nejlepší poměr mezi nákupní a výkupní cenou. Přijímáme objemově neomezené výkupy s výplatou ihned (hotově do 270 000,- Kč, vyšší částky převodem). Samozřejmostí je disktrétní přístup. Zlato je anonymní investice a soukromí našich klientů je pro nás na prvním místě.

Všechna práva vyhrazena © 2008-2022 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...