×

Prodej investičních komodit je opět možný po předchozí telefonické domluvě i na naší provozovně. Více informací zde.

Výkup stříbra

Tento v průmyslu nepostradatelný kov bývá stále častěji označován za nejlepší investici této dekády. Nabízí dlouhodobou ochranu majetku a především má v sobě obrovský potenciál budoucího růstu. A jak upozorňují ekonomové: „V časech krize se zlatem pro chleba určitě nepůjdete, se stříbrem možná ano.“

Nenakoupili jste u nás?

Od zájemců, kteří investiční stříbro nezakoupili u nás, nýbrž u jiného prodejce investičního stříbra, výkup realizujeme také, ale výkupní cena bude o 2 5 % nižší než je uvedeno u jednotlivých produktů. Vykupujeme však pouze námi prodávaný sortiment investičního stříbra a dle situace i stříbrné cihly jiných sléváren.

Výhody výkupu stříbra u STEP Finance 

 • Nejvyšší výkupní cena investičních kovů patří mezi hlavní výhody
 • Dlouhodobě nejlepší poměr mezi prodejní a výkupní cenou investičního zlata v ČR a SR
 • Přijímáme objemově neomezené výkupy s výplatou ihned (hotově do 270 000,- Kč)
 • Všechny ceny jsou vždy transparentně zveřejňovány na našich stránkách, a to on-line

 

Jak se určuje výkupní cena stříbra?

Při nákupu stříbra musíte na rozdíl od zlata počítat s DPH ve výši 21 %. Při prodeji je však stříbro od daně z výnosu osvobozeno. Výkupní ceny fyzického stříbra se rovněž odrážejí od burzovní ceny a od nákladů na distribuci kovu. Velký vliv má ale také míra nabídky a poptávky po fyzickém stříbru. Našim klientům garantujeme zpětný výkup u všech nabízených produktů a poskytujeme jim ty nejvyšší výkupní ceny. Aktuální výkupní cenu si mohou ihned ověřit na našich webových stránkáchStříbrné slitky a investiční mince vykupujeme také od ostatních zájemců, kteří investiční stříbro zakoupili u jiného prodejce, cena je však o několik procent nižší, než v případě našich klientů. Vykupujeme pouze námi prodávaný sortiment investičního stříbra.

Co ovlivňuje cenu stříbra?

Více o ceně stříbra na stránce - Vývoj ceny stříbra


Postup výkupu a cena výkupu stříbra

Výkup u nás zakoupeného investičního stříbra 100 % garantujeme a můžete si vybrat, zda chcete provést výkup osobně na pobočce nebo poslat zboží poštou. 

Osobní předání stříbra na pobočce

 1. Před osobní návštěvou zavolejte na tel.: +420 731 427 743 nebo napište e-mail na: Info@stepfinance.cz a vyspecifikujte produkty k výkupu a domluvte si termín schůzky.
 2. Přijďte v předem domluvený čas na pobočku na adrese Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 (zobrazit na mapě) a přineste s sebou zboží k výkupu včetně certifikátu. Pokud klient nakoupil zboží u naší společnosti, je povinen předložit fakturu o nákupu.
 3. Po provedení kontroly zboží klientovi nabídneme výkup za aktuální výkupní cenu.
 4. Výplatu provedeme po předchozí dohodě buď v hotovosti nebo bezhotovostně nejpozději do 5 dnů od podpisu výkupní ceny.

 

Zaslání stříbra Českou poštou

 1. Zavolejte na tel.: +420 731 427 743 nebo napište e-mail na: Info@stepfinance.cz a vyspecifikovat produkty k výkupu.
 2. Na základě tohoto sdělení Vám zašleme e-mailem výkupní smlouvu a instrukce k výkupu.
 3. Zboží nám zašlete řádně zabalené (zabalte skutečně tak, aby nemohlo dojít při přepravě poštou k poškození jak slitku, tak i plastového obalu slitku - pošta se ke zboží často nechová příliš přátelsky) s přiloženými dokumenty jako cenné psaní na naši adresu do Prahy - Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1.
 4. Po obdržení zboží provedeme kontrolu a telefonicky si společně odsouhlasíme aktuální výkupní cenu.
 5. Výplatu provedeme bezhotovostně nejpozději do 5 dnů od domluvení ceny.

 

Upozornění: Poškozené produkty nebo zboží s poškozeným obalem vykupujeme se srážkou, stanovenou dle rozsahu poškození na základě odborného posudku našich expertů.Všechna práva vyhrazena © 2008-2021 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...