Naše pobočka zůstává pro výdej kovů otevřena. Navíc máte nyní na všechny objednávky přes e-shop poštovné ZDARMA. Více informací zde.

Výkup stříbra

Tento v průmyslu nepostradatelný kov bývá stále častěji označován za nejlepší investici této dekády. Nabízí dlouhodobou ochranu majetku a především má v sobě obrovský potenciál budoucího růstu. A jak upozorňují ekonomové: „V časech krize se zlatem pro chleba určitě nepůjdete, se stříbrem možná ano.“

Co ovlivňuje cenu stříbra?

Více o ceně stříbra na stránce - Vývoj ceny stříbra 

Jak se určuje výkupní cena zlata?

Při nákupu stříbra musíte na rozdíl od zlata počítat s DPH ve výši 21 %. Při prodeji je však stříbro od daně z výnosu osvobozeno. Výkupní ceny fyzického stříbra se rovněž odrážejí od burzovní ceny a od nákladů na distribuci kovu. Velký vliv má ale také míra nabídky a poptávky po fyzickém stříbru. Našim klientům garantujeme zpětný výkup u všech nabízených produktů a poskytujeme jim ty nejvyšší výkupní ceny. Aktuální výkupní cenu si mohou ihned ověřit na našich webových stránkách. Stříbrné slitky a investiční mince vykupujeme také od ostatních zájemců, kteří investiční stříbro zakoupili u jiného prodejce, cena je však o několik procent nižší, než v případě našich klientů. Vykupujeme pouze námi prodávaný sortiment investičního stříbra.

Postup výkupu a cena výkupu zlata a stříbra.

Proč si pro výkup zvolit právě Step Finance

Aktuální výkupní ceny nabízeného zboží jsou zcela transparentní a dozvíte se je ihned na našich stránkách. Dlouhodobě nabízíme nejlepší poměr mezi nákupní a výkupní cenou. Přijímáme objemově neomezené výkupy s výplatou ihned (hotově do 270 000,- Kč, vyšší částky převodem). Samozřejmostí je disktrétní přístup. Stříbro je ze své podstaty anonymní investice a soukromí našich klientů je pro nás na prvním místě.

Všechna práva vyhrazena © 2008-2020 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...