VÝKUP STŘÍBRA

Tento v průmyslu nepostradatelný kov bývá stále častěji označován za nejlepší investici této dekády. Nabízí dlouhodobou ochranu majetku a především má v sobě obrovský potenciál budoucího růstu. A jak upozorňují ekonomové: „V časech krize se zlatem pro chleba určitě nepůjdete, se stříbrem možná ano.“

Výhody výkupu stříbra u STEP Finance 

 • Nejvyšší výkupní cena investičních kovů patří mezi hlavní výhody.
 • Dlouhodobě nejlepší poměr mezi prodejní a výkupní cenou investičního zlata v ČR a SR.
 • Přijímáme objemově neomezené výkupy s výplatou ihned (hotově do 270 000,- Kč).
 • Všechny ceny jsou vždy transparentně zveřejňovány na našich stránkách přímo na detailu každého produktu.

Obrázek

Jak se určuje výkupní cena stříbra?

Při nákupu stříbra musíte na rozdíl od zlata počítat s DPH ve výši 21 %. Při prodeji je však stříbro od daně z výnosu osvobozeno. Výkupní ceny fyzického stříbra se rovněž odrážejí od burzovní ceny a od nákladů na distribuci kovu. Velký vliv má ale také míra nabídky a poptávky po fyzickém stříbru. Našim klientům garantujeme zpětný výkup u všech nabízených produktů a poskytujeme jim ty nejvyšší výkupní ceny. Aktuální výkupní cenu si můžete ihned ověřit přímo na detailu produktu

Stříbrné slitky a investiční mince vykupujeme také od ostatních zájemců, kteří investiční stříbro zakoupili u jiného prodejce, cena je však o několik procent nižší, než v případě našich klientů. Vykupujeme pouze námi prodávaný sortiment investičního stříbra.

Co vykupujeme

Postup výkupu stříbra

Výkup u nás zakoupeného investičního stříbra 100 % garantujeme a můžete si vybrat, zda chcete provést výkup osobně na pobočce nebo poslat zboží poštou. 

Obrázek

Osobní předání stříbra na pobočce

 1. Před osobní návštěvou zavolejte na tel.: +420 731 427 743 nebo napište e-mail na: Info@stepfinance.cz a vyspecifikujte produkty k výkupu a domluvte si termín schůzky.
 2. Přijďte v předem domluvený čas na pobočku na adrese Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 (zobrazit na mapě) a přineste s sebou zboží k výkupu včetně certifikátu. Pokud klient nakoupil zboží u naší společnosti, je povinen předložit fakturu o nákupu.
 3. Po provedení kontroly zboží klientovi nabídneme výkup za aktuální výkupní cenu.
 4. Výplatu provedeme po předchozí dohodě buď v hotovosti nebo bezhotovostně nejpozději do 5 dnů od podpisu výkupní ceny.

 

Obrázek

Zaslání stříbra Českou poštou

 1. Zavolejte na tel.: +420 731 427 743 nebo napište e-mail na: Info@stepfinance.cz a vyspecifikovat produkty k výkupu.
 2. Na základě tohoto sdělení Vám zašleme e-mailem výkupní smlouvu a instrukce k výkupu.
 3. Zboží nám zašlete řádně zabalené (zabalte skutečně tak, aby nemohlo dojít při přepravě poštou k poškození jak slitku, tak i plastového obalu slitku - pošta se ke zboží často nechová příliš přátelsky) s přiloženými dokumenty jako cenné psaní na naši adresu do Prahy - Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1.
 4. Po obdržení zboží provedeme kontrolu a telefonicky si společně odsouhlasíme aktuální výkupní cenu.
 5. Výplatu provedeme bezhotovostně nejpozději do 5 dnů od domluvení ceny.

 

Upozornění: Poškozené produkty nebo zboží s poškozeným obalem vykupujeme se srážkou, stanovenou dle rozsahu poškození na základě odborného posudku našich expertů.Obrázek

Nenakoupili jste u nás?

Od zájemců, kteří investiční stříbro nezakoupili u nás, nýbrž u jiného prodejce, výkup realizujeme také, ale výkupní cena bude o 2 5 % nižší než je uvedeno u jednotlivých produktů. Vykupujeme však pouze námi prodávaný sortiment investičního zlata a stříbra a dle situace i zlaté cihly Münze Österreich, Heraeus nebo PAMP.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Otázky na které se nejčastěji ptáte

Je možné u vás zakoupit trezor a nebo s jeho koupí pomoci?

Rozhodně ano. Máme nadstandardní vztahy s renomovaným dodavatelem trezorů. Nebojte se proto přihlásit o více informací. Rádi vám pomůžeme s výběrem, eventuálně poradíme ohledně volby bezpečnostní třídy. Můžete také počítat s tím, že vám vždy vykomunikujeme slevu.

Jak funguje osobní vyzvednutí na pobočce? Musím se objednat?

Kvůli bezpečnosti se snažíme přijímat klienty vždy v intervalu po 10 - 15 minutách. Je proto lepší se objednat, nebo se alespoň telefonicky, či emailem domluvit individuálně na co nejpřesnějším možné termínu a času příchodu. Nechceme vás připravovat o čas zdlouhavým čekáním, pakliže zrovna dorazíte a všichni naši pracovníci budou vytíženi.

Mohu si objednat zboží za 1 milion Kč najednou a platit hotově po dobu 4 dnů 250 tisíc Kč?

Tady jsme standardně limitováni zákonem, který umožňuje první hotovostní platbu až do výše 270 tisíc Kč - úhrada zbylé částky však musí proběhnout formou bankovního převodu.

Je v blízkosti pobočky bankomat?

Ano, bankomaty najdete v těsné blízkosti pobočky - nejbližší je bankomat ATM - Senovážné nám. 991/13. Za rohem najdete ale i bankomat ČSOB, Moneta money Bank a mnoho dalších. Jejich kompletní výpis najdete ZDE.

Je zlato, které nabízíte, skutečně pravé? Mohu si to nějak ověřit?

Do puntíku známe původ všech slitků i mincí, které nabízíme, a to již od roku 2009, kdy jsme začali dovážet kovy do České republiky. Doposud jsme nezaznamenali jediný falzifikát. Pravost zlata a možnosti, jak odhalit falešné kovy, jsou také předmětem našeho edukativního seriálu: Jak odhalit falzifikáty slitků Argor-Heraeus a Jak odhalit falzifikáty slitků Perth Mint. Rádi vám samozřejmě také zodpovíme všechny otázky i osobně.

Proč u některých slitků a mincí nejsou certifikáty a u jiných ano?

Certifikáty slouží jako garance ryzosti a kvality daného produktu. V případě investičního stříbra a stříbrných slitků určuje ryzost výrobce - zlaté slitky menších rozměrů a hmotnosti jsou opatřeny certifikátem, který je zpravidla vždy součástí karty, spolu s níž je slitek zataven do plastového rámu. U zlatých a stříbrných investičních mincí garantuje ryzost kovu emitent a certifikáty se k takovým produktům nevydávají.

Je u vás možné dodání zboží i jiným způsobem než Českou Poštou?
Pokud ano, jaké možnosti nabízíte?

Naším generálním dodavatelem je pouze Česká Pošta. Nicméně našim klientům nabízíme po domluvě individuální a maximálně diskrétní způsob doručení na předem dohodnuté místo. Nic není problém, důležité je se společně na všem domluvit.

Mohu všechny mince i slitky zakoupené na Step financích zase prodat bez ohledu na to, kdy nákup proběhl?

Samozřejmě, na zpětný výkup dáváme dokonce garanci, abychom vám pomohli zajistit okamžitou likviditu a případné uzamčení zisků. Nemusíte mít obavy. To, že bylo zboží zakoupeno u nás zaručeně poznáme. Určitě budeme rádi, když s sebou přinesete i doklad o prodeji, či objednávce. Ušetří to čas při dohledávání informací o prodeji podle identifikačních čísel produktů.

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...