SLITKY

Nákup investičních drahých kovů je výhodný pro každého, kdo má dostatek okamžitých finančních prostředků, které chce zhodnotit a nebo uchovat jejich kupní hodnotu. Cena drahých kovů může být krátkodobě kolísavá, avšak z dlouhodobého hlediska je její hodnota stabilní. Už z historie je zjevné, že například zlato a stříbro představují nejspolehlivější formu investic napříč všemi generacemi. Další výhodou investic do drahých kovů je skutečnost, že hodnota  je akceptovatelná všude na světě a je nezávislá na hospodářské nebo politické situaci země.
 

ZAČÍNÁTE INVESTOVAT?


Pokud zrovna ještě nepatříte mezi zkušené matadory ve světě investování a spíše se rozhodujete, jak naložit s financemi, které byste rádi zhodnotili prostřednictvím nákupu investičních kovů, máme pro vás jednoduchý způsob jak se zorientovat při výběru. Díky našemu nákupnímu rádci snadno vyberete hodnotný dárek pro své blízké, nakoupíte investiční kovy podle výše sumy, kterou

máte k dispozici anebo si vyberete zkrátka jen minci pro radost.Můžete také sledovat ČLÁNKY, kde se dozvíte zajímavosti o numismatice i investování, zajímavosti o drahých kovech z celého světa, doporučíme vám tištěné publikace a knihy i e-booky a v neposlední řadě se také vždy s předstihem dozvíte také informace o konání akcí a veletrhů, které by vás mohly zajímat.

scottsdalemintMohlo by vás zajímat

MÁTE DOTAZ?
ZAVOLÁME VÁM NAZPĚT!

Zasláním vašeho telefonního čísla souhlasíte s tím, že vás budeme do 1 hodiny kontaktovat nazpět.

Po ukončení telefonátu nebude vaše telefonní číslo použito pro žádné další účely.

Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...