×

Naše pobočka zůstává pro výdej kovů otevřena. Navíc máte nyní na všechny objednávky přes e-shop poštovné ZDARMA. Více informací zde.

STEP Finance, a.s.

Správný krok do světa investičních kovů

Nabízíme vám výborné ceny, širokou nabídku nejprodávanějších produktů, informace o aktuálním vývoji na trhu, maximum produktů skladem, odborný, osobní a lidský přístup.

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Naše historie se píše od roku 2008, kdy jsme fungovali ještě pod hlavičkou Jana Házeho, jenž od roku 1994 aktivně působí na kapitálových trzích v ČR a USA jako soukromý investor. Obchodu s drahými kovy se začal věnovat v roce 2000 formou burzovních kontraktů.

Společnost STEP Finance, a.s. (100 % česká společnost) byla založena v dubnu 2013, jako logický krok úspěšného působení fyzické osoby. Roku 2017 předal Jan Háze společnost STEP Finance do rukou Libora Brůny. Jan Háze ale i nadále zůstává ambasadorem celého projektu, kterému zachovává přízeň.

 

FAKTA A ČÍSLA O STEP FINANCE

  • Základní kapitál  je 6 000 000,- Kč
  • Akciová společnost je ze 100 % v českých rukou
  • Společnost dosahuje obrat více než 1 miliardy korun ročně
  • Obsloužíme stovky klientů každý měsíc
  • Jsme největším maloobchodním prodejcem drahých kovů v České republice


Výpis z obchodního rejstříku:
ověřit IČ: 01598139

Daňové identifikační číslo:
ověřit DIČ: CZ01598139

ROK ZA ROKEM, KROK ZA KROKEM

2019

V únoru spouštíme novou verzi webových stránek a přesouváme ji na doménu www.stepfinance.cz.

2017

Roku 2017 Jan Háze předal společnost STEP Finance do rukou Libora Brůny. Jan Háze ale i nadále zůstává ambasadorem celého projektu, kterému zachovává přízeň.

2015

Rozšiřujeme náš sortiment o zlaté mince z produkce ČNB. I nadále zůstáváme jedním z největších prodejců investičního zlata v ČR. Koncem roku vstupuje do společnosti skupina silných investorů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti drahých kovů.

2014

Na základě poptávky mnohých klientů rozšiřujeme sortiment o produkty moderní numismatiky. Můžete tedy u nás zakoupit zlaté mince, stříbrné mince i celé sady vyjímečných minci s velmi omezeným nákladem a s potenciálem vyššího zhodnoceni v budoucnu.

2013

Otevíráme od 01.01.2013 novou kancelář ve 4. patře budovy na adrese Bolzanova 1615/1, Praha 1. V dubnu 2013 zakládáme společnost STEP Finance, a.s. a od 01.06.2013 společnost STEP Finance, a.s. přebírá provozování portálu www.investicni-zlato.eu

Náš obrat v roce 2013 přesáhl magickou 1 miliardu Kč.

2012

Do nabídky přidáváme některé další celosvětově oblíbené zlaté mince. Chystáme zprovoznění naší nové kanceláře.

2011

Na základě silné poptávky našich klientů zařazujeme do portfolia i investiční stříbro ve formě stříbrných cihel a stříbrných mincí. Spouštíme e-shop pro snadnější a pohodlnější objednávky klientů.

2010

Stáváme se velmi významným dodavatelem investičního zlata v ČR a SR a i velmi významným obchodním partnerem našeho zahraničního dodavatele.

2009

Začínáme dovážet do ČR a SR první desítky kilogramů investičního zlata a spouštíme původní verzi internetových stránek na doméně www.investicni-zlato.eu.

druhá polovina 2008

S příchodem finanční krize je jasné, že „papírové zlato“ (spíše jen elektronické záznamy v počítači) do budoucna nemá příliš význam a začínáme navazovat první kontakty se zahraničními dodavateli drahých kovů, drahých kovů v jejich fyzické podobě.

2000 až 2008

Zakladatel společnosti si uvědomuje podhodnocení cen zlata a začíná se věnovat obchodu se zlatem. V té době však pouze v jeho dematerializované podobě, a to ve formě burzovních futures kontraktů.

 

100% zákazníku by doporučilo obchod svým známým
Profesionální komunikace s obchodem Step finance, investiční slitek byl pečlivě zabalen. Fixace ceny i termín dodání plně odpovídající obchodním podmínkám firmy Step finance. Přehledné webové stránky s podrobným popisem jednotlivých tržních druhů investičních drahých kovů včetně výhod a nevýhod a informační burzovní přehled. Tuto firmu proto doporučuji.
Na dotaz obratem reagovali a přibalili dárek :)
Rychlá reakce na objednavku a příprava k osobnímu odběru. Vše v pořádku
Vše, od objednání po dodání, proběhlo na jedničku.
Několikrat jsem nakupoval, jednou i prováděl výkup, vše vždy úplně v pohodě.
Dlouhodobě spolupracujeme a vždy perfektni
Vše OK
příjemná obsluha
Vždy skvělá spolupráce.
Byla jsem spokojená, vše v pořádku, oceňuji rychlost dodání...
Osobní a profesionální přístup zástupce společnosti
MÁTE DOTAZ?
ZAVOLÁME VÁM NAZPĚT!

Zasláním vašeho telefonního čísla souhlasíte s tím, že vás budeme do 1 hodiny kontaktovat nazpět.

Po ukončení telefonátu nebude vaše telefonní číslo použito pro žádné další účely.

Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2021 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...