Poslední 2 ks Doprava zdarma
Ihned k dodání

Zlatý svatební dukát 3,49 g proof 2023 Kód produktu: 1-02598

Cena

Prodej

Cena v Kč (vč DPH 21 %)
10 100
Cena v € (vč DPH 21 %)
398,72 €
Ověřeno zákazníky
Ihned k dodání: 2 ks
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Materiál
Ryzost
986/1000
Kvalita
Proof
Rok vydání
2023
Hrana
Hladká
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
20 mm
Balení
Papírová krabička
Popis produktu

Zlatý svatební dukát 3,49 g proof 2023

Pokud chcete mezi obvyklými dary, které novomanželé očekávají, vyniknout, sáhněte po svatebním dukátu s ročníkem 2023, který v sobě spojuje hodnotu zlata s originální symbolikou.

Svatební auto ozdobené stužkami, květinami, balónky a plechovkami najdete na averzní straně zlatého dukátu. Kompozici averzu dotváří opis SVATEBNÍ DUKÁT 2023. Auto najdete i na reverzní straně. V kufru veze dva prstýnky a na střeše mu sedí dva zamilovaní ptáčci – nevěsta se závojem a ženich s cylindrem.

Námluvy, zásnuby a svatbu doprovází řada zvyků, tradic a pověr. Některé jsou tisíce let staré, jiné vznikly teprve nedávno a další zcela nepochybně ještě přibydou. Zatímco v minulosti byly svatební zvyklosti pevně dané a jejich nedodržení znamenalo přinejmenším ostudu, dnes je jen na snoubencích a svatebčanech, pro co se rozhodnou. A že mají z čeho vybírat! V globalizovaném světě je velmi snadné zjistit, jaké zvyky se dodržují za hranicemi. V každé zemi existují jiné obyčeje, ale jejich význam je stejný – mají přinášet štěstí a blahobyt. Ke svatebním koláčkům, polévce z jednoho talíře a házení kytice můžete přidat třeba plechovky přivázané k nárazníku auta novomanželů. Rachot na silnici odežene zlé duchy a zajistí, že ženicha s nevěstou nikdo nepřehlédne.

Dárkové balení obsahuje vedle dukátu také certifikát pravosti s prostorem pro vepsání osobního věnování.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...