Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Poslední 2 ks
Dodání do 5 dnů

Stříbrná mince Big Five Africa - Nosorožec 1 oz vysoký reliéf 2024 Kód produktu: 7-03213

Cena

Prodej

Cena v Kč (vč DPH 21 %)
3 990
Cena v € (vč DPH 21 %)
157,37 €
Ověřeno zákazníky
Dostupné do 5 dnů : 2 ks
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Materiál
Typ
Ryzost
999,9/1000
Nominální hodnota
1000 XOF
Kvalita
Antique finish
Rok vydání
2024
Hrana
Hladká
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
38.61 mm
Balení
Dřevěná etue
Náklad
750 ks
Ze série
Téma
Popis produktu

Stříbrná mince Big Five Africa - Nosorožec 1 oz vysoký reliéf 2024

Prémiová stříbrná mince velikosti jedné unce ze série Big Five Africa ve vysokém reliéfu a úpravě antique finish. Tyto speciální mince jsou raženy mincovnou P. de Greef, která se na ražby mincí ve vysokém reliéfu specializuje. Nosorožec je jeden z nejoblíbenějších motivů ze série Big Five Africa

Rubová strana mince zobrazuje hlavu nosorožce ve vysokém reliéfu. Takto vyniknou detaily jeho obličejové části. Dále je uvedena hmotnost mince „1 oz“, její ryzost „9999“, značka mincovny P. de Greef a název mince. Také zde najdeme znak čísla pět, který symbolizuje páté výročí ražby mince s motivem nosorožce. Poprvé se toto majestátní zvíře na minci objevilo v roce 2019. 

Lícová strana mince nese znak státu Pobřeží slonoviny, v jehož licenci byla mince vyražena a nominální hodnotu mince „1000 FRANCS CFA“.

Big Five Africa (Velká pětka Afriky) je v jazyce profesionálních lovců, loveckých a turistických průvodců označení pětice afrických zvířat, jejichž lov a případně pozorování je zvlášť obtížné či nebezpečné.

Mince je balena v masivní dřevěné etuji a bude tak skvělým dárkem pro milovníky Afriky či majestátních zvířat, která Big Five Afrika představuje.

Extrémně omezená ražba, pouze 750 kusů pro celý svět.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...