Vyprodáno
Vyprodáno

Stříbrná mince Eiffel Tower 5 oz Antique finish Kód produktu: 7-03163

Cena

Upozorněte mě!
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Emitent
Materiál
Typ
Nominální hodnota
25 NZD
Rok vydání
2024
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
50 mm
Balení
Papírová etue
Náklad
889 ks
Popis produktu

Stříbrná mince Eiffel Tower 5 oz Antique finish

Mincovna CIT vydala další překrásnou stříbrnou minci, tentokrát ve velikosti 5 oz, která nese motiv světoznámého díla. Tato volně stojící mince fascinuje svým diskrétním městským plánem Paříže na pozadí, mimořádně vysokým reliéfem na obou stranách a dokonale detailním ocelovým karkasem věže.

Od svého odhalení na Světové výstavě v roce 1889 tato architektonická mistrovská díla okouzlila svět – Eiffelova věž. Symbol města lásky! Tyčí se impozantní grandiozitou a železným špičákem, dosahujícím úctyhodných 330 metrů nad střechami Paříže. Tvůrčí génius stojící za tímto monumentálním dílem byl uznávaný stavitel mostů, Gustave Eiffel, jehož rozsáhlé znalosti chování kovových opěr a oblouků vyvrcholily v tomto ohromujícím zázraku. Obklopena zářícími světly v noci a majestátní nádherou ve dne, nabízí Eiffelova věž dechberoucí panoramatický výhled na okouzlující a proslulé město Paříž.

Mince je dodánáva v černé papírové etuji s certifikátem a ilustračním obrázkem dokreslujícím pozadí mince. Vydáno bylo pouze 889 ks pro celý svět. Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...