Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Poslední 1 ks Doprava zdarma
Dodání do 5 dnů

Stříbrná mince Slon 2 kg vysoký reliéf, antique finish Kód produktu: 7-03100

Cena

Prodej

Cena v Kč (vč DPH 21 %)
119 900
Cena v € (vč DPH 21 %)
4 723,14 €
Ověřeno zákazníky
Dostupné do 5 dnů : 1 ks
Základní charakteristika produktu
Materiál
Typ
Ryzost
999/1000
Nominální hodnota
20000 XOF
Kvalita
Antique finish
Rok vydání
2022
Hrana
Hladká
Hmotnost (g)
Průměr
120 mm
Balení
Etue
Náklad
50 ks
Ze série
Téma
Popis produktu

Stříbrná mince Slon 2 kg vysoký reliéf, antique finish

Ztvárnění slona od Beniho Debackera se vynímá jako možná jeho nejvýjimečnější design v rámci slavné série Big Five Africa, bez ohledu na váhu nebo kov. Letos přichází další vrchol s představením majestátního 2kg stříbrného obra s tímto ikonickým zvířetem. V oblasti velkých mincí nabývá vysoký reliéf na bezkonkurenční impozantnosti, přidává detail a hloubku, které jsou opravdu úžasné.

Rub mince zobrazuje detailní popřední obrázek Afrického slona ve vysokém reliéfu. Po celém rubu mince jsou nápisy: "HAUT-RELIEF ELEPHANT" - název mince a "2 KG .999 AG" – hmotnost a ryzost stříbra. Líc mince zobrazuje státní znak Pobřeží slonoviny, který koherentně zobrazuje slona s chobotem stojícího na kopci, a nápisy: "RÉPUBLIQUE DE CÔTE D'IVOIRE" – země vydání a "20000 FRANCS CFA" – nominální hodnota.

To, co odlišuje tohoto stříbrného obra, není jen jeho velikost, ale také pozoruhodné sladění motivu se znakem vydávající země. Debackerova pečlivá pozornost k detailu zajišťuje bezproblémové sloučení designu slona se symbolickým zastoupením národa, čímž vytváří vizuálně ohromující a soudržné numismatické mistrovské dílo.

Jako důkaz jeho exkluzivity je maximální náklad této mimořádné mince přísně omezen pouze na 50 kusů. Každá mince nejen představuje nádherné umělecké dílo, ale také vzácný a cenný přídavek do portfolia jakéhokoli náročného sběratele.Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...