Výstava drahých kovů

Rádi bychom vás pozvali na naši druhou komentovanou výstavu drahých kovů a mincí, která se uskuteční na pobočce na Praze 1 ve středu 4. října mezi 9:00 - 17:00 hod. Seznámíme vás s novinkami v numismatice, podíváme se na nejoblíbenější investiční mince i slitky a nebude chybět ani ukázka netradičních produktů.

Samotná výstava bude probíhat po půlhodinových blocích po 10 lidech, a to od 9:00 hod. do 17:00 hod. Kapacita je proto velmi omezená.

Výstava drahých kovů STEP Finance

 

REGISTROVAT SE NA VÝSTAVU

 

Registrace jsou možné i přes telefon: +420 731 427 743

 

Zajímá vás, jaké to je držet v ruce téměř
1,5 milionu korun?

Jako bonus budou připraveny i slitky a mince, které běžně nemáte možnost vzít do rukou. Výstava bude vzdělávací a budeme vám k dispozici pro veškeré dotazy.

Na co se ještě můžete těšit?

  • Exkluzivní ražby moderní numismatiky
  • Téměř 60 vystavených produktů
  • Nestandardní investiční slitky

 

Podívejte se, jak probíhala naše
první výstava drahých kovů

Seznámili jsme vás s novinkami v numismatice, podívali se na nejoblíbenější investiční mince i slitky a chyběla ani ukázka netradičních produktů.

 

Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Jak se k nám dostanete

Parkování

Zaparkujete v ulici Opletalova, kde jsou v celé ulici parkovací hodiny - odtud 1 minuta pěšky k nám. Dalšími možnostmi jsou hlídaná parkoviště, která se nachází v areálu Hlavního nádraží a také v areálu Masarykova nádraží - odtud do 3 minut pěšky k nám. Při objednávce nad 1 milion Kč pro Vás po domluvě zajistíme hlídané parkování přímo v budově.

Metro

Všechny tři trasy pražského metra v pěší vzdálenosti. Stanice metra trasy „C“ Hlavní nádraží a stanice metra trasy „B“ Náměstí Republiky (obě stanice - pěší vzdálenost 3 minuty od naší pobočky), stanice metra trasy „A“ Muzeum (pěší vzdálenost 6 minut od naší pobočky).

Autobus

Dálkové autobusy mají konečnou zastávku v Praze 8 na Florenci, kde je i stejnojmenná stanice metra. Naše pobočka se nachází na rohu ulic Opletalova-Bolzanova. Druhá možnost dopravy je metrem. Stanice metra "Florenc" trasy "C" je přímo u autobusového nádraží. Pojedete metrem jednu stanici do stanice "Hlavní nádraží".

Vlak

Vlaková zastávka "Hlavní nádraží" a "Masarykovo nádraží". Obě stanice jsou v pěší vzdálenosti od naší pobočky - doba chůze 3 minuty.

Tramvaj

Tramvaj č.9, č.5 a č.26 staví přímo před domem - zastávka tramvaje „Hlavní nádraží“. Tramvaj č.9 propojuje celou Prahu a projíždí přes Václavské náměstí.

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...