Vážení zákazníci, v poslední době se setkáváme s podvodnými fakturami vystavenými s hlavičkou naší společnosti a nabídkami akcií a jiných investic. Tato věc je řešena s PČR. Naše společnost investice do akcií ani dluhopisů nenabízí. Pokud jste si od naší společnosti nic neobjednávali, podvodnou fakturu v žádném případě nehraďte a email přepošlete na adresu info@stepfinance.cz

Poslední 4 ks Doprava zdarma
Dodání do 5 dnů

Stříbrná mince Lvíče 2 kg vysoký reliéf, číslovaná 2023 Kód produktu: 7-02595

Cena

Prodej

Cena v Kč (vč DPH 21 %)
101 900
Cena v € (vč DPH 21 %)
4 012,76 €
Ověřeno zákazníky
Dostupné do 5 dnů : 4 ks
Základní charakteristika produktu
Výrobce
Emitent
Materiál
Typ
Ryzost
999/1000
Nominální hodnota
20 000 CFA
Kvalita
Antique finish
Rok vydání
2023
Hrana
Hladká
Hmotnost (g)
Hmotnost
Průměr
120 mm mm
Balení
Dřevěná etuje
Náklad
75 ks
Ze série
Téma
Popis produktu

Stříbrná mince Lvíče 2 kg vysoký reliéf, číslovaná 2023

Majestátní dvoukilová mince s motivem lvíčete v emisi pouhých 75 kusů pro celý svět! Na hraně každé mince je unikátní číslo. Mince je zpracována v ultra vysokém, oboustranném reliéfu, který dá vyniknout nejmenším detailům a dále je upravena metodou antique finish. Mince od mincovny P. D. Greef se vyznačují tím, že kromě pečlivého zpracování hlavního motivu je na mincích několik dalších detailů, která objevíte až při delším studování mince. Můžete s ní tedy strávit čas plný objevování.

Reverz mince přináší hlavu lvíčete, jehož upřímný pohled přitáhne každého pozorovatele. Díky vysokému reliéfu a velikosti mince vynikne sebemenší detail mláděte. Každý chlup jeho srsti, vousky okolo nosu, i květy na pozadí mince. Nechybí ani značka mincovny P. D. Greef. Na averzní straně je vyobrazena odpočívající lví rodina. Majestátní lev ochraňující celou rodinu, lvice a její tři mláďata pevně přitisknutá k oběma rodičům. Kompozice mince je zasazena do africké krajiny a při bližším pohledu najdete i další zvířata – žirafy, stádo antilop a buvoly.

Mince je dodávána v luxusní dřevěné etui. Přijďte se poradit
k nám na pobočku

STEP Finance, a.s.

Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
v pracovních dnech 9:00 - 17:00
návštěvu je nutno předem domluvit

Naši partneři

Všechna práva vyhrazena © 2008-2024 | STEP Finance, a.s.
STEP Finance, a.s.
vám nabízí možnost volby více informací...